Xara Web Designer Premium 18.0.0.61670, Crack ile İndir

0

[ad_1]

Xara Web Designer Premium Kapağı

Xara Web Designer Premium

Kendi profesyonel web sitelerinizi oluşturun. Profesyonel olarak tasarlanmış bir dizi şablonu kullanarak kendi web sayfalarınızı tam da istediğiniz şekilde oluşturun. Ve hepsi herhangi bir programlama bilgisi olmadan. Kısa sürede kendi web sitenizi oluşturun!

Özellikleri

  • Duyarlı web tasarımı: Web Designer, ayrı HTML dosyaları olarak dışa aktarabileceğiniz masaüstü, tablet ve mobil sürümler gibi bir web sitesinin birden çok sürümünü oluşturmanıza olanak tanır. Web sitenizi bilgisayardan akıllı telefona ve tablete kadar herhangi bir son cihazda doğru şekilde görüntüleyin. Kolaydır ve programlama bilgisi gerekmez.
  • Yüksek kaliteli fotoğraf filtreleri: Fotoğraflarınızı gerçek sanat eserlerine dönüştürün. Özel, türünün tek örneği efektler elde etmek için bir görüntünün yapısını değiştirin veya renkleri, kontrastı ve parlaklığı değiştirin.
  • SmartShapes ve web sitesi bileşenleri: Web siteniz için heyecan verici tasarım öğeleri oluşturun. Masalarınızın, düzenlerinizin, şekillerinizin veya modern düz tasarımlarınızın her birinin boyutu, rengi ve şekli kolayca değiştirilebilir.
  • Hazır fotoğraflar: Stok fotoğraflar Resimler web sitelerine hayat verir. Web Designer, tümü ücretsiz ve hatta ticari olarak kullanabileceğiniz 900.000’den fazla fotoğraf arasından seçim yapmanızı sağlar.
  • Grafikler ve resimler: Grafikler ve çizimler Her konu için doğru sunum: Çevrimiçi İçerik Kataloğu **, web sitenize mükemmel şekilde entegre edebileceğiniz 180.000’den fazla grafik ve illüstrasyon içerir.
  • Paralaks kaydırma: Paralaks kaydırma, web sitenize dinamikler ve derinlik getirir. Solmalar ve animasyonların yardımıyla, bireysel katmanlar farklı hızlarda hareket eder.

Ekran görüntüleri

Xara Web Designer Premium

İndirme: {link

Xara Web Designer Premium 18.0.0.61670 Tam Sürüm Rar (161.1 MB) | Ayna

[ad_2]

READ :  OpenCloner Ripper 2020 v3.60.111 ile Crack İndir

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.