Xara Designer Pro X 18.0.0.61642 Crack ile İndir

0


Xara Designer Pro Kapağı

Xara Designer Pro X

Oldukça basit bir şekilde dünyanın en hızlı grafik yazılımı. Güçlü çizim araçları, yenilikçi fotoğraf düzenleme, esnek sayfa düzeni ve rakipsiz WYSIWYG web tasarımı. Tüm yaratıcı çalışmalarınız için tek bir uygulama. Xara Designer Pro X, grafik ve web tasarımını, illüstrasyonu, fotoğraf düzenlemeyi ve masaüstü yayıncılığı tek bir kompakt çalışma alanında birleştirir.

Ne var ne yok?

  • Seçim sınırlama kutusunun boyutu ve ofseti artık çok küçük nesnelerde otomatik olarak büyüyor ve bu da onları seçmeyi çok daha kolay hale getiriyor. Artık yakınlaştırma yok, sadece küçük nesneleri seçmek için!
  • Bilgi Çubuğundaki Döndürme Tutamaçlarını Göster simgesini tıklatarak herhangi bir nesnenin dönüş merkezini görünür hale getirebilir ve nesnenin dışındaki bir konuma bile orta işaretçiyi sürükleyerek yeniden konumlandırabilirsiniz. Artık, araçları değiştirseniz veya diğer nesneleri seçseniz bile işaretçi görünür kalacaktır.
  • QuickShapes’teki seçim tutamaçlarını iyileştirdik.

Özellikleri

  • Masaüstü yayıncılık: Basılı ve çevrimiçi medyayı beğeninize göre tasarlayın. Profesyonel bir baskı için hızlı ve kolay bir şekilde broşürler, el ilanları, gazeteler ve kartvizitler hazırlayın. 30’dan fazla dosya formatını içe ve dışa aktarın ve resim, grafik ve metin içeren özel düzenler oluşturun.
  • Web tasarımı: Design Pro X, önceden bilgi sahibi olmadan kendi duyarlı web sitenizi oluşturmanızı mümkün kılar. Kendi tasarımlarınızı oluşturmak için 240’ın üzerinde web sitesi şablonu arasından seçim yapın. Sezgisel sürükle ve bırak araçları, resimleri, grafikleri, metinleri, sesleri ve videoları istediğiniz yere kolayca yerleştirmenize olanak tanır.
  • Fotoğraf ve grafik tasarım: Çevrimiçi ve basılı belgelerde kullanım için fotoğrafları optimize edin. Kapsamlı, kullanımı kolay görüntü düzenleme araçlarıyla resimlerinizden en iyi şekilde yararlanın. Veya web siteleri ve düzenler için kendi vektör grafiklerinizi ve illüstrasyonlarınızı tasarlamak için güçlü çizim araçlarını kullanın.
  • Arama motoru optimizasyonu: Arama motoru optimizasyonu Tüm gözler sizin üzerinizde – arama motorlarının web sitenizi bulmasını kolaylaştırın. Optimize edilmiş bağlantılar ve resim verileriyle Google sıralamanızı hemen iyileştirmeye başlayın.
READ :  DisplayFusion Pro 9.7.1 Final with Crack Download

Ekran görüntüleri

Xara Designer Pro

İndirme: {link

Xara Designer Pro X 18.0.0.61642 Tam Sürüm Rar (197,1 MB) | Ayna

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.