Tenorshare 4DDiG 7.5.0.36 Crack İndirme ile

0


Tenorshare 4DDiG Kapağı

Tenorshare 4DDiG

Veri Kurtarma ve Video Onarımı Gerçekleştiren Hepsi Bir Arada Çözüm. Dizüstü bilgisayardan / bilgisayardan, dahili ve harici sürücüden, USB flash diskten vb. Verileri kurtarın. Fotoğraflar, videolar, belgeler ve ses dahil 1000’den fazla dosya türünü kurtarın. Yanlışlıkla silme, biçimlendirme, kayıp bölüm, bozulma, sistem çökmesi, virüs saldırısı vb. Nedeniyle kaybolan dosyaları kurtarın.

Özellikleri

  • Kurtarabileceğiniz 1000+ Veri Türü: Bu güçlü Windows veri kurtarma aracından çeşitli veri türlerini kurtarabilirsiniz. Ne kaybetmiş olursanız olun, 4DDiG, Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP’de silinen dosyaları geri yükleyebilir.
  • Kurtarma İşleminden Önce Önizleme: Tarama tamamlandıktan sonra, bozuksa veya kurtarmak istediğiniz herhangi bir dosyayı önizlemek için seçebilirsiniz.
  • Kullanımı kolay, Birinci Sınıfların Favorisi: Farklı kullanıcı seviyelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Bu nedenle, kim acemi ya da gazi olursanız olun.
  • Bozuk Birim Dosyasını Geri Yükle: Yanlışlıkla sürücüye veya bölüme erişemezseniz, 4DDiG’nin kayıp verileri geri bulmaya yardımcı olma ihtimali yüksektir.
  • Verileri Virüs Saldırısı Bilgisayarından Kaydedin: Bir virüs nedeniyle kaybolan / eksik verilerle karşılaştığınızda, Windows 10 için 4DDig veri kurtarma yazılımından yararlanabilirsiniz.
  • Geri Dönüşüm Kutusundan Dosya Kurtarma: Bilgisayarınızdaki geri dönüşüm kutusunu beklenmedik bir şekilde boşalttığınızda, bu gerçekten trajik! Ancak bu, onları hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar.
  • Sistem Dosyasını Kurtar: Bu yazılım, NTFS, exFAT ve FAT (FAT16 / FAT32) dahil olmak üzere Windows 10 dosyalarını geri yüklemeyi destekler.

Ekran görüntüleri

Tenorshare 4DDiG

İndirme: {link

Tenorshare 4DDiG Premium 7.5.0.36 Tam Sürüm Nadir (12,8 MB)) | Ayna

READ :  ApowerRecover Professional 13.5 with Crack Download

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.