Tasarım DaVinci Resolve Studio 17.0.0.0039 Crack ile İndir

0


Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio kapağı

DaVinci Resolve Studio Tasarımı

Düzenleme, renk düzeltme, görsel efektler, hareketli grafikler ve ses post prodüksiyonunu tek bir yazılım aracında birleştiren dünyanın tek çözümü! Zarif, modern arayüzünü öğrenmesi hızlı ve yeni kullanıcılar için yeterince kolay, ancak profesyoneller için güçlü. DaVinci Resolve, birden fazla uygulamayı öğrenmeniz veya farklı görevler için yazılımı değiştirmeniz gerekmediği için daha hızlı ve daha yüksek kalitede çalışmanıza olanak tanır.

Özellikleri

 • Hollywood’un 1 Numaralı Gönderi Çözümü: Uzun metrajlı filmler ve televizyon programları üzerinde çalışan üst düzey profesyoneller, DaVinci Resolve’u diğer çözümlerden daha fazla kullanır! Bunun nedeni, rakiplerinin ışık yılı ötesine geçen inanılmaz kaliteli ve yaratıcı araçlarla tanınmasıdır. En yeni HDR iş akışları için 32 bitlik kayan işleme, patentli YRGB renk bilimi ve devasa geniş renk gamına sahip DaVinci’nin Emmy ™ ödüllü görüntü teknolojisine sahip oluyorsunuz.
 • Post Prodüksiyon için Hepsi Bir Arada Çözüm: Çöz, her biri size özel bir çalışma alanı ve belirli bir görev için araçlar sağlayan “sayfalara” bölünmüştür. Düzenleme, kesme ve düzenleme sayfalarında, Fusion sayfasındaki görsel efektlerde ve hareketli grafiklerde, renk sayfasındaki renk düzeltmesinde, Fairlight sayfasındaki seste ve medya organizasyonu ve medyadaki çıktı ve teslim sayfalarında yapılır.
 • Renk – Hollywood’un en sevdiği renk düzeltici: DaVinci Resolve renk sayfası, Hollywood’un en gelişmiş renk düzelticisidir ve diğer tüm sistemlerden daha fazla yüksek kaliteli uzun metrajlı film ve televizyon şovunu renklendirmek ve bitirmek için kullanılmıştır! Ayrıca, yeni kullanıcıların gelişmiş araçları öğrenmeye devam ederken harika sonuçlar elde etmesini kolaylaştırmak için tasarlanmış heyecan verici yeni özelliklerle yaklaşılabilir.
 • FX’i çöz: DaVinci Resolve Studio 17, bulanıklık, ışık efektleri, gürültü, görüntü restorasyonu, güzellik geliştirme, stilize etme ve daha fazlası gibi kategorilerde 100’ün üzerinde GPU ve CPU hızlandırmalı Resolve FX içerir! Sürüm 17, doku açma, ayrıntı kurtarma, video kolajları oluşturma, 3B anahtarlayıcı, HSL anahtarlayıcı, luma anahtarlayıcı, leke, hareket izleri, gürültü azaltma, görüntü dönüştürmeleri ve yanlış renk için 11 yeni eklenti ekler.
 • DaVinci Resolve Renkli Paneller: DaVinci Resolve renk panelleri, birden fazla parametreyi aynı anda ayarlamanıza izin verir, böylece bir fare ve klavye ile imkansız olan benzersiz görünümler yaratabilirsiniz. İnanılmaz derecede küçük DaVinci Resolve Micro Panel, yeni başlayan renk uzmanları veya taşınabilir bir panele ihtiyaç duyan herkes için mükemmeldir. Üç adet yüksek kaliteli izleme topuna, birincil ayar kontrolleri için topuzlara ve oynatma ve gezinme düğmelerine sahiptir.
READ :  iToolab UnlockGo 2.3.7 with Crack Download

Ekran görüntüleri

Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio

Sistem gereksinimleri:

 • Windows 10 Creators Güncellemesi.
 • 16 GB sistem belleği. Fusion kullanırken 32 GB
 • Blackmagic Design Desktop Video 10.4.1 veya üzeri
 • En az 2 GB VRAM ile tümleşik GPU veya ayrı GPU
 • OpenCL 1.2 veya CUDA 11’i destekleyen GPU
 • NVIDIA / AMD / Intel GPU Sürücü sürümü – GPU’nuzun gerektirdiği şekilde
 • Minimum 451.82 NVIDIA sürücü sürümü önerilir.

İndirme: {link

Design DaVinci Resolve Studio 17.0.0.0039 Tam Sürüm Rar (2,4 MB) | Ayna

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.