Reg Organizer 8.60, Lisans Anahtarı İndirme ile

0


Reg Organizer Kapağı

Kayıt Düzenleyici

Kayıt defterini düzenlemek, temizlemek ve korumak, sistemdeki hataları düzeltmek ve bilgisayar performansını iyileştirmek için tasarlanmış, zengin özelliklere sahip bir uygulama. Derin kayıt arama özelliği, belirli bir uygulama ile ilgili tüm kayıt defteri anahtarlarını bulmanızı sağlar. Program, kayıt defteri dosyalarını (.reg) düzenlemenize ve içeriklerini doğrudan Windows Gezgini’nden görüntülemenize yardımcı olur.

Özellikleri

  • Sistem kayıt defterini görüntülemek ve düzenlemek, kayıt defteri anahtarlarını ve değerlerini değiştirmek, bunları dışa aktarmak, içe aktarmak, kopyalamak vb. İçin kayıt defteri düzenleyicisi.
  • Reg Organizer’ın kayıt defteri temizleyicisi birçok tür kayıt defteri hatasını algılayabilir. Bunlar arasında dosyalara, klasörlere ve DLL’lere geçersiz başvurular için kayıt defterinde arama yapılması; geçersiz kaldırma verileri; eski ve geçersiz dosya uzantılarını bulma ve diğer sorunlar. Reg Organizer, bu kayıt defteri sorunlarının çoğunu onarabilir.
  • Kayıt defterini birleştirme ve sıkıştırma: Kayıt defterinin performansını ve dolayısıyla sisteminizin genel performansını artırın.
  • Birçok belgelenmemiş Windows ayarını değiştirme yeteneği (ince ayarlar). Özellikle, sisteme önbellek boyutunu artırmak için bir komut göndererek veya kullanılmayan kitaplıkları kaldırarak vb. Sisteminizin çalışmasını hızlandırabilir.
  • Seçilen herhangi bir kayıt defteri anahtarı hakkında bilgi alma ve belirli anahtarlardaki değişiklikleri izleme yeteneği.

Ekran görüntüleri

Kayıt Düzenleyici

İndirme: {link

Reg Organizer 8.60 Tam Sürüm Rar (45,8 MB) | Ayna

READ :  Ashampoo Backup Pro 15.03 Crack ile İndir

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.