QuarkXPress 2020 v16.3.1 Crack İndirme ile

0

[ad_1]

QuarkXPress Kapak

QuarkXPress 2020

Piyasadaki en modern ve verimli tasarım yazılımından yararlanmak isteyen her yaratıcı profesyonel için akıllı çözüm. Muhteşem Çizimler oluşturun, Çok Renkli Degradeler ile renk karışımları tasarlayın, renk kanallarını kontrol edin, tahribatsız görüntü düzenleme uygulayın ve Yaratıcılığınızı CANLANDIRIN!

Özellikleri

  • Kitaplar ve Dergiler için Parlak Fikirlerinizi Oluşturun: QuarkXPress, yaratıcılığın parlaklığını sergilemek ve metni büyüleyici sanat eserlerine dönüştürmek için çağdaş, modern ve post-modern illüstrasyon tekniklerini denemeye izin verir. Dergiler, çarpıcı grafikler, tasarımlar, dokular ve en iyi karışımla tipografi kullanılarak modaya uygun bir şekilde tasvir edilir. Onu bir başyapıt gibi yapmak, büyük bir hayal gücü seviyesi ve hayal gücünü gerçeğe dönüştürmek için doğru araçlar gerektirir.
  • Büyüleyici Kataloglar ve Broşürler Yayınlayın: Profesyonelce hazırlanmış broşürler ve kataloglar işletmenizin itibarını yansıtır. QuarkXPress, hem işe yarayan hem de büyüleyici görünen broşürler ve kataloglar tasarlamaya izin verir. Tek katlı tasarımlardan çift, çok sayfalı, kapı katlamalı veya paralel katlamalı tasarımlara kadar, yüksek kaliteli tasarımlar bulmak ve önemli teklifleri yaratıcı bir şekilde tasvir etmek için bir dizi olasılık vardır.
  • Poster ve Afiş Tasarlamak için Yaratıcılığınızı Ortaya Çıkarın: QuarkXPress, yaratıcılığı sınırsız olarak denemenizi sağlayan hepsi bir arada bir tasarım aracıdır. Grafikler, tasarımlar, dokular ve tipografi yeteneklerini en iyi karışımıyla kullanarak her durum, konu ve ilgi için her türden şık posterler ve afişler oluşturarak bir başyapıt bulun ve dünyayı sersemletin. İhtiyacınız olan tek şey, hayal gücünü gerçeğe dönüştürmek için doğru araçlar setidir.
  • E-Kitaplarınız Güzel Olmayı Hak Ediyor !: Modern bir tasarım ve yayınlama aracı olan QuarkXPress’in inanılmaz yeteneklerine sahip olduğunuzda güzel e-Kitaplar tasarlayın. En çok satanlar gibi bir e-Kitap hazırlamak, büyük bir hayal gücü düzeyi ve hayal gücünü gerçeğe dönüştürmek için doğru araçlar gerektirir. E-Kitaplarınızı açılır pencereler, düğmeler, görsel-işitsel öğeler ve resimlerle etkileşimli hale getirin.
  • Web Yayıncılığı Sanatında Ustalaşmak: Okuyucularınızı, resim galerileri, videolar ve animasyonlar gibi etkileşimli görsel öğelerle birlikte yüksek kaliteli web yayınlama içeriğiyle memnun edin. Her tür içerik için belgelerinizin dijital bir sürümünü dakikalar içinde tasarlayın ve yayınlayın; belgeler, dergiler ve kataloglar veya genellikle uzun biçimli olan herhangi bir içerik.
  • İlgi Çekici Mobil Uygulamalar Tasarlayın: Güzel tasarlanmış mobil yayınlar ve bunları Android ve iOS uygulamaları olarak dışa aktarmak QuarkXPress ile daha kolay. Mobil cihazda görüntülenebilen dijital versiyonlarını yayınlayarak basılı dokümanlarınızı yeniden şekillendirin. Çok sayfalı yayılmalardan birden çok sayfa düzenine kadar, zengin özelliklere sahip QuarkXPress ile her şey mümkündür.
READ :  Crack İndirmeli GlassWire Elite 2.2.304

Ekran görüntüleri

QuarkXPress

İndirme: {link

QuarkXPress 2020 v16.3.1 Part1 Rar (1,0 GB) | Ayna

QuarkXPress 2020 v16.3.1 Part2 Rar (464,3 MB) | Ayna

[ad_2]

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.