PhoneClean Pro 5.6.0.20201021, Crack İndirme ile

0

[ad_1]

PhoneClean Pro Logosu

PhoneClean Pro

Neredeyse her şekilde daha temiz, daha hızlı ve daha iyi bir iPhone’un keyfini çıkarın. PhoneClean 5, size eller serbest temizleme, derinlemesine gizlilik koruması, en üst düzeyde hızlanma ve bir dizi yenilikçi iOS bakım özelliği sunarak iPhone, iPad deneyiminizi yepyeni bir ölçekte bile yükseltmeye geliyor.

Ne var ne yok?

  • İOS 14’ü destekleyecek şekilde güncellendi.
  • İPad Air (4. nesil) ve iPad (8. nesil) ile uyumludur.

Özellikleri

  • Tek dokunuşla daha fazla olasılık getirin: PhoneClean’e attığınız ilk görüş, elde ettiğimiz en muhteşem şansı anlatıyor – sadece size ücretsiz bile olsa mutlak basitlik ve kolaylık sağlamak için. Süper verimli bir iOS temizleme iş akışı ve daha kolay anlaşılır bir arayüzle artık tamamen yenilenen Hızlı Temizleme özelliğini yeniden tasarlayarak başlıyoruz. Bunu yaptığınızda, iPhone’unuzun her zaman canlı olduğu ve yeni gibi çalıştığı sezgisel bir his yaratacaktır.
  • Daha Fazla Boş Alan. Daha fazla eğlence: İPhone depolama alanınız şüphesiz üretkenliğinizin, eğlencenizin veya belki de mobil yaşamınızın tüm parçasının özüdür. Bu nedenle, tek bir baytlık alanı değersiz bir şeyle harcamamalısınız. Bu gizli iOS önbelleğe alınmış, geçici, çerez ve bozuk çöpleri bulma ve silme yeteneği PhoneClean’de büyük değer taşır.
  • Güvenli. Akıllı. Gülümsemek: Türünün ilk ve en iyisi olan PhoneClean, iPhone alanınızı neyin yuttuğunu ve uygulamalarınızın performansını yavaşlattığını tam olarak bilir. İOS sürümünüze, cihaz türünüze ve kullanımınıza göre gereksiz dosyaları bulup listeleyecektir. Bu nedenle, deponuzu neyin meşgul ettiği ve nelerin temizlenmesi güvenli olduğu gibi herhangi bir değerlendirmede bulunmanıza gerek yoktur.
  • Aile Bakımı: Ailenizdeki her iPhone, iPad ve iPod touch’ı kapsayan basit bir abonelik. Bir veya daha fazla cihaz olursa olsun, PhoneClean tarafından algılandıktan ve tanındıktan sonra, Silent Clean, ne yapabileceğini bulmak ve temizliği bitirmek için eşzamanlı bir tarama gerçekleştirir.
  • Sıfır Kesinti: PhoneClean sizi herhangi bir dikkat dağıtma veya yavaşlama zahmetinden kurtardığından, bu iPhone temizleme rutinlerini yapmak için oturup bilgisayarınızı izlemenize gerek yoktur. Hayatınıza hiçbir şeyin müdahale etmediği hissiyle iPhone’larınıza basit bir şekilde bakar. Ancak iPhone’unuzdaki her şey çok daha iyi hale gelecektir.
  • Güvenlik bir Önceliktir. Başka bir şey yok: İPhone ve iPad’inizde kayıtlı iMessage’larınız, kişileriniz, arama geçmişiniz vb. Gibi çok sayıda kişisel bilgide bulunduğunuzda, en yoğun ve sağlam korumayı kullanmak PhoneClean’ımızın öncelikli meselesidir. Diğer iOS temizleyici yazılımlarını geride bırakarak, size gizlilik güvenliğinde en yüksek standardı sağlar ve hassas olan her şeyin kalıcı olarak ve tamamen silinmesini sağlar.
READ :  Crack Download ile Android 3.12.17 için MobiKin Assistant

Ekran görüntüleri

PhoneClean Pro

İndirme: {link

PhoneClean Pro 5.6.0.20201021 Tam Sürüm Rar (6,7 MB) | Ayna

[ad_2]

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.