Nuance Dragon Professional Individual 15.61.200.010 Crack ile İndir

0

[ad_1]

Nuance Dragon Professional Bireysel Kapak

Nuance Dragon Pro Bireysel

Yepyeni Dragon Professional Individual v15 ile raporlar, e-postalar, formlar ve daha fazlasını oluşturmak için sesinizi ortaya koyun. Derin Öğrenme teknolojisinden yararlanan tamamen yeni, yeni nesil konuşma motoruyla, her zamankinden daha hızlı ve daha doğru bir şekilde dikte edin ve yazıya dökün ve belgelere daha az, kar hanesini artıran etkinliklere daha fazla zaman ayırın.

Özellikleri

  • Dragon sizin için çalışsın: Bir iş uzmanı olarak, her gün ağır dokümantasyon talepleriyle karşılaşıyorsunuz. Dragon Professional Individual’ın hem ofis içinde hem de dışında belgeleri daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görün, böylece gelir getirici görevlere odaklanabilirsiniz.
  • Hızlı ve doğru dokümantasyon: Derin Öğrenme teknolojisinden yararlanan yeni nesil konuşma motoruyla Dragon, siz dikte ederken bile sesinize veya çevresel değişikliklere uyum sağlar. Belgeleri ve raporları hızlı ve doğru bir şekilde oluşturun ve bilgisayar görevlerini rekor sürede tamamlayın
    – hepsi sesle.
  • İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde belgeler alın: Yoldayken veya tarlada bile belgelere ayak uydurun. Dragon, taşınabilir dokunmatik ekranlı bilgisayarlar gibi popüler form faktörleriyle çalışır. Ayrıca, bulut tabanlı mobil dikte çözümü Dragon Anywhere ile senkronize olup, işiniz sizi nereye götürürse götürsün sorunsuz üretkenlik için her uzunlukta belgeleri doğrudan iOS veya Android cihazınızda sesli olarak oluşturmanıza ve düzenlemenize olanak tanır.
  • Herhangi bir yerde dikte edin, masaüstünüze geri yazın: İş seyahati nedeniyle raporların ve diğer belgelerin gerisinde kalmayın. Bir dijital ses kayıt cihazına dikte ettiğinizde, masaüstünüze bağlandığınızda Dragon kayıtları otomatik olarak yazacaktır. Önceden kaydedilmiş ses dosyalarından veya podcast’lerden başka bir tek konuşmacının sesini de yazıya dökebilirsiniz. Kolaylaştırılmış kurulum, yazıya dökümü her zamankinden daha hızlı ve daha kolay hale getirir.
READ :  Tenorshare Video Repair 1.0.0 with Crack Download

Ekran görüntüleri

Nuance Dragon Professional Bireysel

İndirme: {link

Nuance Dragon Pro Individual 15.61.200.010 Tam Sürüm Rar (3,2 GB) | Ayna

[ad_2]

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.