Mirillis Eylem! Crack İndirme ile 4.16.0

0


Mirillis Eylem!  Örtmek

Mirillis Eylem!

Mükemmel bir HD video kalitesinde gerçek zamanlı kayıt / Windows Aero masaüstünün yakalanmasına izin verir. Mirillis Action ile web oynatıcı videolarını, oyununuzu kaydedebilir, oyun çerçeve hızlarını görüntüleyebilir, yüksek kaliteli öğreticiler oluşturmak için canlı sesli yorumlar ekleyebilir, müzik kaydedebilir, ekran görüntüleri yakalayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz!

Ne var ne yok?

  • Windows 20H2 sürümü için sanal ekran ölçeklendirme desteği düzeltildi
  • En yeni sürücülerin yüklü olduğu AMD GPU’lar için HDR10 desteği algılaması düzeltildi
  • Kararlılık düzeltmeleri

Özellikleri

  • YouTube veya Facebook’a yükleyin: Kayıtlarınızı YouTube ™ ve Facebook gibi popüler hizmetlere ve sosyal ağlara aktarın ve yükleyin. Mirillis Action, YouTube ™ ve Facebook için önceden tanımlanmış dışa aktarma profilleri sağlar, dışa aktarmak için bir düğmeye basar ve kayıtlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde favori hizmetinize otomatik olarak yükler.
  • Ekran görüntüleri yakalayın: Mirillis Action ile! Oyunlarınızın veya masaüstünüzün birden çok ekran görüntüsünü yakalayabilirsiniz. Sadece bir kısayol tuşuna basın ve ekran görüntüsü işinizi veya oyununuzu kesintiye uğratmadan doğrudan sabit diskinizdeki bir dosyaya kaydedilir.
  • Canlı sesli yorum kaydedin: Mirillis Eylem! Oyun sırasında veya Dekstop kaydı sırasında ilave canlı sesli yorum kaydetmeye izin vererek, öğreticiler ve oyun içi gezinti videolarının kolayca oluşturulmasını sağlar. Mikrofon ayarları, mikrofon giriş ses düzeyinin ve sistem sesleriyle karıştırma düzeyinin tam kontrolünü sağlar.
  • Kullanıcı dostu ve şık arayüz: Kayıtlar, karşılaştırmalar ve ekran görüntüleri için yerleşik yöneticiler, seçilen öğelere göz atmanıza, bunları silmenize ve kayıtları popüler formatlara ve cihazlara aktarmanıza olanak tanır. Olağanüstü performansı ve şık tasarımıyla, oyun kıyaslama, oyun ve masaüstü gerçek zamanlı kayıt yazılımı için yeni bir kullanıcı deneyimi standardı tanımlar.
  • Sorunsuz video kayıtları oynatma: Aksiyon! Ham yüksek bit hızlı video kayıtlarını oynatmak için optimize edilmiş dahili bir ultra duyarlı oynatıcı içerir. Eylem üzerindeki video kayıt küçük resmine çift tıklayın! Oynatmayı başlatmak için liste!
READ :  Drumforge Drumflex 1.0.0 with Crack Download

Ekran görüntüleri

Mirillis Eylem!

İndirme: {link

Mirillis Eylem! Sadece Keymaker Rar (1,0 MB) | Ayna

Mirillis Eylem! 4.16.0 Tam Sürüm Rar (91,8 MB) | Ayna

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.