MediaMonkey Gold 5.0.0.2330 RC, Crack İndirimli

0


MediaMonkey Altın Kapak

MediaMonkey Altın

Ciddi müzik koleksiyoncuları ve iPod kullanıcıları için bir müzik yöneticisi ve medya müzik kutusu. CD’lerinizi, OGG, WMA, MPC, FLAC, APE, WAV ve MP3 ses dosyalarınızı kataloglar. Freedb ve web üzerinden eksik Albüm Resmi ve parça bilgilerini arar ve müzik kitaplığınızı düzenlemek için akıllı bir etiket düzenleyici ve otomatik bir dosya ve dizin yeniden adlandırma içerir.

Özellikleri

  • Aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm kriterlere göre parçalar bulmak için koleksiyonunuzda derinlemesine araştırma yapan gelişmiş arama işlevine sahip müzik bulun. Besteci, Yıl, Dakikada Vuruş ara; Şarkı sözleri vb. bulun ve sahip olduğunuzu bildiğiniz müziği bulmaya çalışmaktan vazgeçin.
  • Yalnızca belirlediğiniz kriterlere uyan Sanatçıları veya Albümleri görüntülemek için filtreler ayarlayarak kitaplığınızı özelleştirin. Örneğin, Sanatçıların yalnızca şu anda mevcut olan ve ‘Çocuklar’ dışındaki herhangi bir türden Albümler içermeleri durumunda ağaçta görünmesine neden olan bir filtre ayarlayın.
  • Yeni bir MP3 kodlayıcıyı manuel olarak yüklemenize gerek kalmadan sınırsız MP3 kodlayın (MediaMonkey’in ücretsiz sürümü, zaman sınırlı bir LAME MP3 kodlayıcı içerir. Bu kadar eğilimliyseniz, onu manuel olarak ücretsiz LAME kodlayıcıyla değiştirebilirsiniz veya yalnızca yükseltme yapabilirsiniz. MediaMonkey Gold’a).
  • Fiziksel CD’lerinizi kataloglayın ve hangi CD’lere sahip olduğunuzu takip etmek ve aynı zamanda bu CD’lerden hangi parça alt kümesinin sabit sürücünüze kopyalandığını görmek için Sanal CD özelliğini kullanın. CD’lerinizi ve parçalarınızı ayrı ayrı izlemek yerine, sanal CD işlevi size entegre bir görünüm sunar.
  • Sanal CD’yi kullanarak Ses CD’lerinden ve MP3 CD’lerinden ses parçalarını benzeri görülmemiş esneklikle içe aktarın ve kaydedin. Çeşitli kaynaklardan parçaları örneklemenize, hangilerini içe aktarmak istediğinizi seçmenize ve ardından dosyaları tek bir işlemle içe aktarmanıza ve kaydetmenize olanak tanır.
  • Koleksiyonunuza hangi ses dosyalarını eklemek istediğinize karar verirken kullanabileceğiniz kısa ses parçaları örnekleri olan Önizlemeler oluşturun.
  • Müziğinizi çalmak için bir Uyku Zamanlayıcısı kullanın, belirli bir süre içinde kademeli olarak soldurun ve ardından bilgisayarınızı kapatın – uyumadan önce melodileri dinlemek için mükemmeldir.
READ :  FoneDog Toolkit for Android 2.0.36 with Crack Download

Ekran görüntüleri

MediaMonkey Altın

İndirme: {link

MediaMonkey Gold 5.0.0.2330 RC Tam Sürüm Rar (71.1 MB) | Ayna

MediaMonkey Gold 4.1.31.1919 Tam Sürüm Rar (15,6 MB) | Ayna

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.