MAGIX VEGAS Pro 18.0.0.482 Crack İndirimli

0

[ad_1]

MAGIX VEGAS Pro Kapağı

MAGIX VEGAS Pro

Video prodüksiyonunuzu iki adım ileriye taşımak için Yapay Zekanın gücünden yararlanır. Dahil edilen SOUND FORGE Pro ile son derece esnek bir kullanıcı arayüzü, kapsamlı medya yönetimi, gelişmiş ses düzenleme ve mastering, artı sektör lideri donanım hızlandırma sunar. Yaratıcı akışınızı güçlendirmenin zamanı!

Özellikleri

  • Profesyonel video prodüksiyonuna giden en hızlı yol: Mücadele etmeyi bırakın, yaratmaya başlayın! Piyasadaki en verimli, esnek ve en hızlı kesme ortamını benimseyin. VEGAS Pro, ihtiyaçlarınızı karşılar, böylece kurgulamanın teknik yönleri yerine üretiminize ve yaratıcılığınıza odaklanabilirsiniz.
  • AI – yapay zeka: Zorlu görevleri verimli bir şekilde gerçekleştirmek için yapay zeka destekli düzenlemeden yararlanın. Örneğin, Picasso ve van Gogh gibi ünlü sanatçıların stillerini düzenlemelerinize uygulamak için “VEGAS Stil Transferi” gibi araçlar kullanın.
  • Sektör lideri GPU donanım hızlandırma: GPU hızlandırmanın gücünden yararlanın ve maksimum kararlılık, hızlı oluşturma ve sorunsuz oynatmanın keyfini çıkarın. VEGAS Pro 18, GPU’nuzdan en iyi şekilde yararlanmak için optimum ayarları otomatik olarak yapılandırır.
  • HDR’de gelişmiş renk derecelendirme: VEGAS Pro, sofistike renk derecelendirmesini sezgisel ve esnek hale getirir. Vectorscope için benzersiz kullanıcı tarafından ayarlanabilir cilt tonu çizgisi ve Renk Derecelendirme panelindeki kamera benzeri güçlü bir logaritmik pozlama aracı sayesinde, HDR’de bile tam kontrol ve doğruluğa sahipsiniz.
  • VEGAS Prepare ile medya yönetimi: Tüm medya dosyalarınızdan özel bir kitaplık oluşturun ve bunlara doğrudan VEGAS Pro’da erişin. VEGAS Prepare’deki koleksiyonlarda yapılan değişiklikler VEGAS Pro’ya yansıtılır ve bunun tersi de geçerlidir.

Ekran görüntüleri

MAGIX VEGAS Pro

İndirme: {link

MAGIX VEGAS Pro 18.0.0.482 Tam Sürüm Rar (788.1 MB) | Ayna

[ad_2]

READ :  MAGIX ACID Pro Suite 10.0.4.29 ile Crack İndir

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.