iMobie AppTrans Pro 2.0.0.20210330 ile Crack İndirme

0

[ad_1]

AppTrans Pro Kapağı

iMobie AppTrans Pro

Yeni bir telefonunuz var ve tüm uygulamalarınızı tek seferde verilerle aktarmak mı istiyorsunuz? WhatsApp sohbetlerini eski Android telefonunuzdan yeni iPhone’unuza veya tam tersine taşımak ister misiniz? WhatsApp verilerini bir Google Drive yedeklemesinden iPhone’a veya mevcut verileri silmeden bir iTunes yedeklemesinden geri yüklemeyi umuyor musunuz? WhatsApp veya diğer uygulamalarınızın yanı sıra uygulama verilerinizi yedeklemeniz mi gerekiyor? Telefon numaranızı değiştirdiniz ve eski WhatsApp hesabınızdaki konuşmaları yenisiyle birleştirmek mi istiyorsunuz? Basit! AppTrans ile artık sadece bir tık uzaktasınız.

Ne var ne yok?

  • WhatsApp ve WhatsApp verilerini iOS ve Android cihazlar arasında aktarın. 2. Uygulamaları iOS ve Android cihazlar arasında aktarın ve yükleyin.
  • WhatsApp verilerini bir Google Drive yedeklemesinden bir iOS veya Android cihaza geri yükleyin.
  • WhatsApp verilerini, diğer iOS uygulamalarını ve uygulama verilerini ve Android uygulamalarını yedekleyin veya geri yükleyin.
  • WhatsApp, LINE, Viber ve diğer uygulama verilerini görüntüleyin ve dışa aktarın.
  • .İpa, .apk, .xapk veya .apptrans dosyalarını iOS / Android cihazlara yükleyin.
  • En son iOS / iPadOS 14 ve Android 10 ile uyumludur.

Özellikleri

  • WhatsApp ve Tüm Uygulamalarınız, Doğrudan Telefondan Telefona Geçin: Android’den iOS’a veya tersi yönde, LG’den Samsung’a veya iPhone 8’den iPhone 12’ye geçtiğinizde, WhatsApp sohbetleri, oyun kayıtları vb. Gibi tüm uygulamaları ve uygulama verilerini her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Sıkıcı yedekleme ve geri yükleme yok , doğrudan bir telefondan diğerine geçerler. Nelerin aktarılacağına da karar verebilirsiniz: tüm uygulamalar veya istedikleriniz, hem uygulamalar hem de verileri veya yalnızca veriler. Neyin daha iyi olduğunu biliyor musun? Yeni telefonunuzda bir süre WhatsApp kullandıysanız, eski telefondaki sohbetler mevcut konuşmalarla birleştirilecektir. Böylece eksiksiz bir sohbet geçmişine sahip olacaksınız.
  • Uygulamalarınızı İç Rahatlığı için Yedekleyin: Yine de WhatsApp sohbetlerini kaybetmenin acısını hissediyor musunuz? Ya da onlarca saat koyduğunuz kayıtlı oyun ilerlemesi eksik miydi? Bu tür felaketlerden kaçınmanın en iyi yolu, düzenli olarak yedekleme yapmaktır. Aslında, bir yedekleme size çok daha fazla fayda sağlar. Kayıp verileri almanın yanı sıra, artık uygulama mağazasında bulunmayan uygulamayı yeniden yükleme şansı da verir. Bir uygulamanın yeni sürümünü beğenmediniz mi? Bir dokunuşla eski sürüme dönün. Yedeklemeyi de geri yükleyerek uygulamaları yeni bir telefona toplu olarak taşıyabilirsiniz… Uygulama yedeklemeleri, çoğu durumda herkes için hayati derecede yararlıdır.
  • WhatsApp’ı ve Diğer Uygulamaları Tam Olarak İstediğiniz Gibi Geri Yükleyin: Kaybolan verileri geri almanız için size daha yüksek bir şans vermek için AppTrans 3 tür yedeklemeyi kapsar: iTunes yedekleme, Google Drive WhatsApp yedekleme ve AppTrans yedekleme. WhatsApp verilerini bir Google Drive yedeklemesinden iPhone’unuza geri yüklemek için sistem kısıtlamalarını bile ortadan kaldırır. Yedeklemelerde bulunan verileri ve dosyaları önizleyebilir ve ardından tam olarak ihtiyacınız olanı geri yükleyebilirsiniz. Telefonunuzdaki fotoğraflar, kişiler, mesajlar vb. Gibi diğer tüm içerik bozulmadan kalacaktır. Veri kaybı riski yoktur.
  • IPA veya APK Dosyalarını Bir Tıkla Telefonunuza Yükleyin: Uygulama mağazasında bulunmayan bir uygulamayı yüklemeniz mi gerekiyor? AppTrans yardımcı olur. IPA, APK veya XAPK dosyalarınız olduğu sürece bunları iPhone veya Android telefonunuza tek tıkla yükleyebilirsiniz. Tersine, favori uygulamaları iOS / Android cihazlardan bilgisayara da aktarabilirsiniz. Verileri olan her uygulama ayrı bir klasöre kaydedilir. Böylece, bunları uygulama mağazasından kaldırılmış olsalar bile diğer telefonlara / tabletlere kolayca yükleyebilirsiniz. Veya en son güncellemeyi beğenmezseniz, sorunsuz bir şekilde eski sürüme geri dönün.
READ :  EaseUS MobiMover Pro 5.5.0.13637 Crack ile İndir

Ekran görüntüleri

AppTrans Pro

İndirme: {link

iMobie AppTrans Pro 2.0.0.20210330 Tam Sürüm Rar (142.6 MB) | Ayna

[ad_2]

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.