Gihosoft TubeGet Pro 8.6.62 Crack ile İndir

0


Gihosoft TubeGet Pro Kapağı

Gihosoft TubeGet Pro

YouTube kliplerini indirmeye ve orijinal formatlarında kaydetmeye adanmış bir uygulamadır. Bununla birlikte, MP3’e kaydetmek için ses akışını çıkarma seçeneği de vardır. Bu tür yazılımlar, YouTube eğitimlerini, kılavuzlarını ve diğer video türlerini medya cihazlarında oynatılabilen çevrimdışı bir koleksiyon oluşturmak için bulmanın kolay yollarını arıyorsanız kullanışlıdır.

Özellikleri

  • YouTube kliplerini indirin ve kaydedin veya MP3’lere dönüştürün: Hızlı bir kurulum işleminin ardından Gihosoft TubeGet, bir düğmeye basarak YouTube bağlantılarını yapıştırabileceğiniz ana uygulama penceresini açar. YouTube videosu tanımlanıp yüklendikten kısa bir süre sonra, yardımcı program ekranda klibin YouTube’a başlangıçta nasıl yüklendiğine bağlı olarak tercih ettiğiniz video kalitesini seçebileceğiniz başka bir panel gösterir.
  • Video kalitesini seçin veya MP3’e dönüştürün: İndirilebilecek her dosyanın dosya türünü, çözünürlüğünü, kodlamasını, bit hızını ve boyutunu kontrol edebilir, bilgisayarda bir kayıt dizini belirtebilir ve YouTube indiricisinden videoyu diske seçilen formatta kaydetmesini isteyebilirsiniz. veya bir MP3 müzik koleksiyonu oluşturmak istiyorsanız, ses akışını çıkarın ve MP3’e kaydedin.
  • Tek seferde birden fazla klip indirin: YouTube videoları uzun olsa bile, Gihosoft TubeGet’e aynı anda birden fazla klip indirmesi talimatını verebilir ve her film için çıktı yapılandırma prosedürünü tekrarlayabilirsiniz. Görev bittiğinde, hedef konumu bu pencereden çıkmadan Windows Gezgini’nde açabilirsiniz.
  • Şık ve hızlı YouTube indiricisi: Testlerimizde videolar hızlı bir şekilde indirildi ve MP3’e dönüştürüldü. Araç, HD kalitesini (dönüştürme olmadan) korumakta hiçbir sorun yaşamadı ve sistem kaynaklarını etkilemedi. Tüm yönleri dikkate alındığında Gihosoft TubeGet, sezgisel ayarlara, hızlı işlemlere ve temiz bir arayüze sahip bir YouTube indiricisidir.

Ekran görüntüleri

Gihosoft TubeGet Pro

İndirme: {link

Gihosoft TubeGet Pro 8.6.62 Tam Sürüm Rar (78,9 MB) | Ayna

READ :  ReviverSoft Security Reviver 2.1.1000.26621 with Crack Download

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.