ElcomSoft iOS Forensic Toolkit 7.0.313, Crack ile İndir

0

[ad_1]

ElcomSoft iOS Adli Araç Seti Kapağı

ElcomSoft iOS Adli Araç Seti

Tam dosya sistemi ve iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarının mantıksal edinimini gerçekleştirin. Aygıt dosya sistemini görüntüleyin, aygıt sırlarını (parolalar, şifreleme anahtarları ve korumalı veriler) ayıklayın ve dosya sistemi görüntüsünün şifresini çözün.

Ne var ne yok?

  • Çıkarma aracısı (tam dosya sistemi ve anahtarlık) aracılığıyla iOS 14.0 – 14.3 çalıştıran Apple cihazları için destek eklendi
  • A14 Bionic cihazlar için destek eklendi (tam iPhone 12 aralığı ve iPad Air 4. nesil)
  • İOS 9.0 – 14.3 çalıştıran tüm cihazlar için boşluksuz jailbreaksiz çıkarma kapsamı
  • Küçük hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

Özellikleri

  • Apple iOS çalıştıran iPhone / iPad / iPod Cihazlarına Adli Erişim: İPhone / iPad / iPod cihazlarında depolanan kullanıcı verilerinin tam adli alımını gerçekleştirin. Elcomsoft iOS Forensic Toolkit, görüntüleme cihazlarının dosya sistemlerine, cihaz sırlarının çıkarılmasına (şifreler, şifreler ve şifreleme anahtarları) ve kilitleme kayıtları aracılığıyla kilitli cihazlara erişilmesine izin verir.
  • Jailbreak Olmadan Tam Dosya Sistemi Çıkarma ve Anahtar Zinciri Şifre Çözme: iOS Forensic Toolkit, jailbreak yapılabilen tüm jailbreak’li cihazların çıkarılmasını tam olarak destekler. Jailbreak’li cihazlar için tam dosya sistemi çıkarma ve anahtar zinciri şifre çözme mevcuttur. Tüm genel jailbreak’ler desteklenmektedir.
  • Eski Cihazların Kilidini Açma ve Görüntüleme: iPhone 4, 5 ve 5c: Eski iPhone modelleri için parola ile kilit açma ve görüntüleme desteği mevcuttur. Araç Seti, orijinal 4 basamaklı veya 6 basamaklı PIN’i kurtarmaya çalışarak bilinmeyen bir ekran kilidi parolasıyla korunan şifreli iPhone 4, 5 ve 5c aygıtlarının kilidini açmak için kullanılabilir. Bu DFU saldırısı, iPhone 5 ve 5c cihazlarında saniyede 13,6 parola hızında çalışır ve 4 basamaklı PIN’lerle korunan bir iPhone’un kilidini açmak yalnızca 12 dakika sürer. 6 haneli PIN’ler 21 saate kadar sürecektir.
  • Genişletilmiş Mantıksal Edinme: iOS Forensic Toolkit, fiziksel ile karşılaştırıldığında daha basit ve daha güvenli bir edinme yöntemi olan mantıksal edinimi destekler. Mantıksal edinme, cihazda depolanan bilgilerin standart bir iTunes tarzı yedeklemesini oluşturur, medyayı ve paylaşılan dosyaları çeker ve sistem çökme günlüklerini çıkarır. Mantıksal edinme fizikselden daha az bilgi döndürürken, uzmanların daha invaziv edinim tekniklerini denemeden önce cihazın mantıksal bir yedeğini oluşturmaları önerilir.
READ :  Coolmuster iOS Eraser 2.2.20 with Crack Download

Ekran görüntüleri

ElcomSoft iOS Adli Araç Seti

İndirme: {link

ElcomSoft iOS Forensic Toolkit 7.0.313 Tam Sürüm Rar (123,3 MB) | Ayna

[ad_2]

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.