EaseUS MobiMover Pro 5.5.0.13637 Crack ile İndir

0


EaseUS MobiMover Kapağı

EaseUS MobiMover Pro

İPhone’unuz ve Windows PC’niz arasında dosya aktarmak, işi yapan özel bir uygulama olmasa bile zor olmamalıdır. Yine de, içeriğin genellikle daha düzenli bir şekilde görüntülendiği ve tarayıcı geçmişi gibi ek öğelerin mevcut olduğu gerçeği göz önüne alındığında, bazıları Windows gezgini kullanarak verileri içe aktarmak yerine böyle bir uygulamayı kullanmayı tercih eder.

Özellikleri

  • PC’den iPhone’a, telefondan telefona ve iPhone’dan PC’ye aktarımlara izin verir: EaseUS MobiMover, her türden dosyayı iPhone’unuzdan PC’nize veya tam tersi şekilde taşımanızı veya kopyalamanızı kolaylaştıran bir iPhone yöneticisi ve veri aktarım aracıdır. Dahası, içeriği bir cihazdan diğerine aktarabilir, bu da telefonunuzu değiştirmeyi planlıyorsanız kullanışlı olur.
  • İPhone’unuzdan her türlü veriyi okur ve çıkarır: Bir bilgisayardan iPhone’a aktarım, bir klasörün tamamını veya tek bir dosyayı kopyalamanıza olanak tanır. Öte yandan, aktarım yönünü tersine çevirerek çeşitli veri türlerini bilgisayara kopyalayabilirsiniz.
  • İPhone’unuzun içeriğini kolay bir şekilde yönetin: EaseUS MobiMover sezgiseldir ve kullanımı kolaydır. Basit bir tasarıma ve minimalist bir seçenekler kümesine sahiptir, bu da onu daha da çekici kılar.

Ekran görüntüleri

EaseUS MobiMover

İndirme: {link

EaseUS MobiMover Teknisyeni 5.5.0.13637 Tam Sürüm Rar (168.0 MB) | Ayna

READ :  IObit Software Updater Pro 3.5.0.2048 + Crack [ Latest ]

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.