Crack İndirmeli Pozlama X6 Paketi 6.0.4.148

0


Pozlama X5 Logosu

Pozlama X6 Paketi

Sanatsal görüntüler oluşturmak isteyen yaratıcı fotoğrafçılar için en iyi fotoğraf editörü. Muhteşem görünümlerden oluşan geniş kitaplığı, özelleştirebileceğiniz ilham verici başlangıç ​​noktaları sağlar. Diğer fotoğraf düzenleyicilerde bulunmayan benzersiz yaratıcı araçlar, fotoğraflarınızın öne çıkmasına yardımcı olur. Ve Exposure’un verimli iş akışı sizi yaratıcılık alanında tutar.

Özellikleri

  • Muhteşem Görünümler: Çok çeşitli güzel film ön ayarları, fotoğrafçılık tarihini parmaklarınızın ucuna getiriyor. Deneyimli film fotoğrafçılarının yardımıyla dikkatlice araştırılan Exposure, mevcut en geniş ve en doğru film görünümü seçimine sahiptir.
  • Benzersiz Yaratıcı Araçlar: Exposure, başka hiçbir fotoğraf düzenleyicide bulamayacağınız yaratıcı araçlara sahiptir. Bu araçlar arasında gerçekçi film greni, yaratıcı lens odağı ve eğme-kaydırma efektleri ve çok sayıda yaratıcı kaplama (ışık efektleri, dokular ve sınırlar) bulunur.
  • Sanatınıza odaklanın: Exposure’un sezgisel tasarımı, yaratıcılığa odaklanmanıza yardımcı olur. İş akışı güvenilir, verimli ve sabit disk alanınıza saygılıdır. Bu, dosyaları yönetmek için daha az, güzel görüntüler oluşturmak için daha fazla zaman harcamanıza yardımcı olur.

Ekran görüntüleri

Pozlama X5

İndirme: {link

Exposure X6 Paketi 6.0.4.148 Tam Sürüm Rar (503,7 MB) | Ayna

READ :  NoxPlayer 7.0.1 Offline Setup! Download

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.