Crack İndirmeli PC Gizlilik Kalkanı 2020 v4.6.2

0

[ad_1]

PC Gizlilik Kalkanı Kapağı

PC Gizlilik Kalkanı

Göz atma geçmişiniz ve izleme kayıtlarınız dahil olmak üzere çevrimiçi dijital ayak izinizi silecektir. PC Gizlilik Kalkanı, kişisel ve hassas dosyalarınızı korumak için size gelişmiş bir dosya şifreleme mekanizması da sağlayacaktır!

Özellikleri

  • Profillerinizi koruyun: PC Gizlilik Kalkanı, telefon numaranızın, e-postanızın, fiziksel adresinizin ve kredi kartı bilgilerinizin bilgisayarınızda nerede saklandığını ortaya çıkararak kimlik hırsızlığına karşı koruma sağlar.
  • Kullanıcı adlarını ve şifreleri şifreleyin: PC Gizlilik Kalkanı, cihazınızda oturum açan kullanıcı adları ve şifreler için derin bir tarama gerçekleştirir. Daha sonra bunları kaldırabilir veya güvenli bir parola yönetimi kasasında şifreleyebilirsiniz.
  • Tehditleri tara: PC Gizlilik Kalkanı, herhangi bir potansiyel tehdide karşı bilgisayarınızı veya dizüstü bilgisayarınızı kolayca taramanızı sağlar. Kontrol paneli, herhangi bir potansiyel güvenlik ve gizlilik sorunlarını ortaya çıkararak bilgisayarınızın güvenlik açığını anında gösterecektir.
  • Çerezleri sil: PC Gizlilik Kalkanı, bilgisayarınızda saldırgan, bazen taciz edici reklamverenler ve kötü niyetli bilgisayar korsanları tarafından yerleştirilen çerezleri arar ve sizden bunları silmenizi ister.
  • Reklam engelleyici: Yanıp sönen afişler ve dikkat dağıtıcı reklamlardan rahatsız olmadan web’de güvenli ve rahat bir şekilde gezinin. Reklam Engelleme özelliği, hem statik hem de dinamik afişleri engelleyerek tarama deneyiminizi daha sorunsuz ve daha hızlı hale getirir.

Ekran görüntüleri

PC Gizlilik Kalkanı

İndirme: {link

PC Privacy Shield 2020 v4.6.2 Tam Sürüm Rar (12,6 MB) | Ayna

[ad_2]

READ :  ActivePresenter Pro 8.3.2 Crack İndirmeli

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.