Crack İndirmeli GlassWire Elite 2.2.304

0


GlassWire Logosu

GlassWire Elite

Bu konuda her zaman bilgilendirilmeyebilirsiniz, ancak süreçler ve uygulamalar bazen veri göndermek veya almak için İnternet’e bağlanır. Bu nedenle, özellikle güvenlik açığının farkında değilseniz ve sistemi yetkisiz erişime karşı korumak için herhangi bir önlem almıyorsanız, bilgisayarınız ele geçirilebilir veya kötü amaçlı yazılımdan etkilenebilir.

Ne var ne yok?

  • Grafiği istediğiniz gibi ölçeklendirmek için grafiğin sol üst tarafındaki küçük aşağı oku tıklayın.
  • Yayıncıya göre trafiği görmek için grafikteki “Yayıncılar” ı tıklayın. İmzasız uygulamaları hızlı bir şekilde bulmak faydalıdır.
  • Grafiği tıklayın, ardından ayrıntılı uygulama, ana bilgisayar ve trafik verilerini görebileceğiniz zaman dilimlerini seçmek için ileri geri sürükleyin.
  • GlassWire’ın kullanıcı arayüzü ile kaynak kullanım iyileştirmeleri.

Özellikleri

  • Uygulamaları ve ağ etkinliğini izleyin: GlassWire, gelen ve giden ağ trafiğini izleyerek İnternet bağlantınız söz konusu olduğunda size yirmi dört saat güvenlik sağlayan bir yazılım yardımcı programıdır. Bu nedenle, şu anda bant genişliğinizi kullanan her hizmet veya işlemle ilgili bilgilerin yanı sıra her bir üçüncü taraf bağlantısının IP adreslerini algılayabilir ve görüntüleyebilir.
  • Güvenlik duvarı üzerinden uygulamaları engelleyin veya izin verin: Yardımcı programın güvenlik duvarı yetenekleri, kendinizi istenmeyen bağlantılardan korumak ve belirli uygulamaların İnternet üzerinden veri aktarmasını engellemek için kullanılabilir. Böylece, sağlanan listede üzerlerine tıklayarak hangi programların ağı kullanmasına ve bilgi gönderip almasına izin verileceğini seçebilirsiniz.
  • Dikkatli bir sistem koruyucusu: Sonuç olarak GlassWire, ağ etkinliğini izlemek ve bilgisayarınızı yetkisiz bağlantılara karşı korumak için ihtiyacınız olabilecek her şeyi sağlar. Ek olarak, modern arayüz sezgiseldir ve kullanımı kolaydır, bu da herhangi bir kişinin önceden herhangi bir deneyim gerektirmeden özelliklerinden tam olarak yararlanmasını çok basit hale getirir.

Ekran görüntüleri

GlassWire Elite

İndirme: {link

GlassWire Elite 2.2.304 Tam Sürüm Rar (57,1 MB) | Ayna

READ :  System Mechanic Pro 20.7.1.34 with Crack Download

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.