Crack İndirmeli DriverMax Pro 12.11.0.6

0


DriverMax Pro Logosu

DriverMax Pro

Yardımcı program, bilgisayarınız için en son sürücü güncellemelerini indirmenize izin verir. Ek olarak, DriverMax sistemde yüklü sürücüler hakkında bilgi toplar ve bunları kullanan aygıtların bir listesini yazdırır. Sürücü sürümü, tarihi, geliştirici, birkaç dosya ve dijital imzanız hakkında bilgi sağlar.

Özellikleri

  • Kolayca otomatikleştirilmiş güncelleme: DriverMax Pro, otomatik yüklemeleri, programlanmış taramaları ve tam aygıt sürücüsü yedeklemelerini destekler. Herhangi bir gün, hafta veya ayın herhangi bir saatinde sürücü güncellemelerini kontrol etmek ve bunları sizin için indirmek üzere ayarlanabilir. Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista ve Windows XP’nin 32 bit ve 64 bit sürümleri için sürücü güncellemelerini bulabilirsiniz.
  • Artan bilgisayar üretkenliği: Sürücüler, bilgisayara bağlı dahili donanımın veya aygıtların düzgün çalışmasını sağlayan bileşenlerdir. DriverMax Pro, sistem donmalarını ve arızalarını azaltarak size yalnızca en son güncellemeleri sunarak PC’nizin daha iyi performans göstermesini sağlar.
  • artan verimlilik:
    • her zaman sürücülerinizin en son sürümlerini alın
    • 2.300.000’den fazla cihaz için en son sürüm
    • Mevcut sürücülerinizi analiz eder ve 2.300.000’den fazla cihaz için en son sürümleri sağlar. Akıllı ve benzersiz bir çevrimiçi kendi kendine öğrenme teknolojisi, yalnızca en uygun ve en yeni sürümlerin kurulmasını sağlar.
  • Güncellemeleriniz için maksimum güvenlik: DriverMax Pro, PC’nize yüklemeden önce her yeni sürücüyü otomatik olarak test eder ve düzgün çalıştığından emin olur. Ek olarak, mevcut sürücüleri yedekler ve bir sistem geri yükleme noktası oluşturarak kurulumun hızlı bir şekilde geri alınmasına izin verir. Tüm denetleyiciler, kullanıcılara sunulmadan önce virüslere ve tehditlere karşı kapsamlı bir şekilde taranır.

Ekran görüntüleri

DriverMax Pro

İndirme: {link

DriverMax Pro 12.11.0.6 Tam Sürüm Rar (6,9 MB) | Ayna

READ :  Mailbird Pro 2.9.0.0 Crack İndirimli

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.