Crack İndirmeli Driver Talent Pro 8.0.1.8

0


Driver Talent Pro Cover

Driver Talent Pro

Tüm bileşenleriniz için tüm sürücüler için en son güncellemeleri otomatik olarak indirip yükleyebilir. Program, yazıcılar, monitörler, klavyeler, ses kartları, ekran kartları ve daha fazlası dahil olmak üzere her tür aygıt için binlerce sürücünün bulunduğu kapsamlı bir veritabanı içerir. Driver Talent ile yeniden sürücü kaybetme konusunda endişelenmenize gerek yok. Driver Talent yedekleme ve yeniden yükleme özellikleri, bireysel aygıt sürücülerini arama ve kurma konusunda saatler kazandırabilir.

Özellikleri

  • Yedek sürücüler: Yedeklenmesi gereken sürücüleri bulun ve çok kısa sürede yedekleyin. Yedeklenen tüm dosyalar otomatik olarak bilgisayarınıza kaydedilir – bu, sürücü ile ilgili sorunları önlemek için silinen / kaybolan sürücüleri yedeklemeden geri yüklemenize yardımcı olabilir.
  • Sürücüleri yedekten geri yükle: Bilgisayar donanımı ve diğer aygıtların sürücülerini, özellikle sürücüler hasar gördüğünde veya eksik olduğunda anında bulabilirsiniz. Bu, sürücü sorunlarını İnternet bağlantısı olmadan düzeltmeye yardımcı olur.
  • Sürücüleri kaldırın: Driver Talent Pro, sürücüleri artık dosyalar olmadan tamamen ve net bir şekilde kaldırmak için oldukça profesyoneldir; bu, yeni sürücüleri başarıyla yüklemeniz için çok yararlıdır.
  • Sürücüleri önceden indirin: Sistem değiştirilmeden veya geri yüklenmeden önce kendi bilgisayarınız için sürücüleri önceden indirip kaydedebilir veya başka bir bilgisayarın yüklenmesi için sürücüleri indirebilir ve aktarabilirsiniz. Bu, özellikle bir bilgisayarda internet bağlantısı olmadığında, her koşulda sürücü edinmenize yardımcı olur.

Ekran görüntüleri

Driver Talent Pro

İndirme: {link

Driver Talent Pro Patch Sadece Rar (1,4 MB) | Ayna

Driver Talent Pro 8.0.1.8 Tam Sürüm Rar (26,7 MB) | Ayna

READ :  DeepL Pro 1.17.1 with License Key Download

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.