Crack İndirmeli Design Fusion Studio 17.0 Build 43

0


Blackmagic Design Fusion Studio Kapağı

Tasarım Fusion Studio

Görsel efekt sanatçıları, yayın ve hareketli grafik tasarımcıları ve 3D animatörler için dünyanın en gelişmiş birleştirme yazılımı. Fusion, son 30 yılda binlerce gişe rekorları kıran Hollywood filmlerinde ve televizyon programlarında kullanıldı. Fusion, farklı görüntü işleme araçlarını birbirine bağlayarak hızlı ve kolay bir şekilde karmaşık efektler oluşturmanıza olanak tanıyan güçlü bir düğüm tabanlı arabirime sahiptir!

Ne var ne yok?

 • Animasyonların rahatça hareket ettirilmesi ve şekillendirilmesi için animasyon eğrileri değiştiricisi.
 • Düğüm düzenleyicinin üzerindeki Fusion araç çubuğunun kullanıcı özelleştirmesi desteği.
 • Hareketli grafikler için GPU hızlandırmalı 2B şekiller araç seti için ilk destek.
 • Fusion araçlarında geliştirilmiş optik akış davranışı.
 • Sekmeler ve ana kareler ile gelişmiş bir denetçi desteği.
 • Çoklu performanslar ve kararlılık iyileştirmeleri.

Özellikleri

 • Hollywood’un En Büyük Gişe Rekortmenleri: Hollywood’un en büyük gişe rekorları kıran binlerce ve popüler televizyon şovu, çığır açan görsel efektlerini yaratmak için Fusion kullanıyor. Fusion, Ant-Man, Red Sparrow ve London Has Fallen gibi uzun metrajlı filmlerin yanı sıra Empire, NCIS ve Emergence gibi popüler televizyon programlarında da kullanıldı. Fusion ayrıca Dawn of War III, Halo 5 ve daha fazlası gibi büyük video oyunları için sinematik geliştirmede önemli bir rol oynar!
 • Düğümler, Çalışmanın Çok Daha Hızlı Bir Yoludur: Düğümlerin kullanımı inanılmaz derecede kolaydır, özellikle sahneler daha karmaşık hale geldikçe. Fusion’ın düğümleri, efektleri, filtreleri ve diğer görüntü işleme işlemlerini temsil eden küçük simgelerdir. Düğümler, daha büyük ve daha karmaşık görsel efektler oluşturmak için kolayca birbirine bağlanabilir. Araçlar, resimler ve nesneler, sınırsız görsel efektler oluşturmak için herhangi bir sırada birleştirilebilir. Projenizin herhangi bir bölümünü hızlı bir şekilde ayarlamak için bir düğüme tıklamanız yeterlidir. Bu, zaman çizelgesi tabanlı bir araçtan çok daha hızlıdır çünkü kafa karıştırıcı katman ve filtrelerin iç içe geçmiş yığınları arasında avlanmanıza gerek yoktur!
 • Mevcut En Güçlü VFX Yazılımını Edinin: İster bir anahtarı çekmeniz, nesneleri izlemeniz, görüntüleri rötuşlamanız, başlıkları canlandırmanız veya harika parçacık efektleri oluşturmanız gerekse de, Fusion en zorlu işlerin üstesinden gelmenizi sağlayan devasa bir araç setine sahiptir. Birleştirme, anahtarlama, boyama, animasyon, sanal gerçeklik, stereoskopik 3B ve daha fazlası için araçlarla birlikte gerçek bir 3B çalışma alanı elde edersiniz. Fusion, efektleri ve hareketli grafikleri, 3B modelleme ve işlemeyle birlikte tek bir araç setinde birleştirir. Bu, 3B modelleri ve sahneleri Fusion’daki geri kalan kompozitinizle içe aktarabileceğiniz ve oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Varlıkları önceden işlemeniz veya birden çok uygulama arasında aktarmanız gerekmez!
 • GPU Hızlandırılmış İş Akışı: Fusion son derece hızlıdır ve yüksek basınçlı, müşteri odaklı oturumlarda kullanılabilecek kadar duyarlıdır. Metal, CUDA ve OpenCL GPU hızlandırması ile çalışırken, tam olarak ne yaptığınızı görebilmeniz için anında geri bildirim alırsınız. Fusion 17, her zamankinden daha fazla GPU ardışık düzeni içerir, böylece ister yalnız ister bir istemciyle çalışın, ihtiyacınız olan gerçek zamanlı kontrolü elde edersiniz. Bu, yaratıcı olmaya daha fazla, beklemeye daha az zaman harcayacağınız anlamına gelir! Fusion o kadar hızlıdır ki, bir kulaklık takarken bile VR’de çalışabilir ve yine de saniyede 90 karenin üzerinde etkileşim elde edebilirsiniz!
 • Sınırsız Oluşturma Gücü: Fusion, dünyanın en hızlı üretim kalitesine sahip render motoruna sahiptir! İnanılmaz performans için herhangi bir ek ücret ödemeden render işlerinizi sınırsız sayıda ağa bağlı bilgisayara dağıtabilirsiniz! “Düğüm başına” işleme lisans ücreti yoktur. İhtiyaç duyduğunuz sayıda render düğümüne kurun! Bu, karmaşık sahneleri, yaratıcılık veya kaliteden ödün vermeden, yoğun üretim son tarihlerini karşılamak için inanılmaz derecede hızlı oluşturabileceğiniz anlamına gelir.
READ :  Bigasoft Video Downloader Pro 3.23.3.7733 Crack İndirimli

Ekran görüntüleri

Blackmagic Design Fusion Studio

İndirme: {link

Design Fusion Studio 17.0 Build 43 Tam Sürüm Rar (602,8 MB) | Ayna

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.