Crack İndirme ile Fast Video Cataloger 7.0.2.0

0


Fast Video Cataloger Kapağı

Hızlı Video Kataloglayıcı

Dijital video dosyalarını aramak, taramak ve düzenlemek için profesyonel bir Windows video yazılımı Tüm video dosyalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde arayın, tarayın, bulun ve oynatın. Hızlı Video kataloglayıcı, Windows PC için mevcut olan en hızlı yerel video içerik yönetim sistemidir.

Ne var ne yok?

  • Küçük resimlere, örneğin bir açıklama gibi kendi genişletilmiş özelliklerinizi ekleyebilirsiniz.
  • Sanal video oynatma listeleri oluşturabilirsiniz. Sanal video oynatma listesi, kataloğunuzdaki videolardan alınan bölümlerin bir kombinasyonudur.

Özellikleri

  • Doğru sahneleri hızla bulun: Videolarınızda hızlı bir şekilde gezinin ve akıllı bir Hızlı video kataloğu, videonuzu veya sahnenizi büyük koleksiyonlar içinde bulmanın çeşitli yollarını destekler.
  • Video küçük resimlerinden oynatın: Hızlı video kataloglayıcı, çekilen bir küçük resmin olduğu andan itibaren videoları oynatmaya başlayabilen entegre bir video oynatıcıyla birlikte gelir.
  • Esnek video Keywording: Videolar ve sahnelerdeki anahtar sözcükler iş akışınızı destekleyecek, ekibinizi güçlendirecek ve videolar üzerinde daha hızlı çalışmanızı sağlayacaktır.
  • Komut dosyasıyla özelleştirin: 5.x, c # ile entegre komut dosyasını destekler. Programı özelleştirin veya kendi video çözümlerinizi oluşturmak için bir temel olarak kullanın. Yükleyici, başlamanıza yardımcı olacak örnekler ve kapsamlı API dokümantasyonu içerir.
  • Özel meta verilerle genişletin: Videolara özel meta veriler ekleyin ve kataloglarınızı özelleştirin. Kullanan şirketlerin videoyla birlikte bazı şirkete özgü meta verileri depolaması gerekir. Artık kataloğunuza fazladan alanlar ekleyebilir ve videonuzla birlikte özel meta verileri depolayabilirsiniz. Özel veriler, komut dosyası arabirimi aracılığıyla da kullanılabilir.
  • Video dosyalarını arşivleyin: İnceleme, arşivlenmiş videoları küçük resimler ve anahtar kelimelerle aranabilir ve taranabilir halde tutarken, ham dosyalar harici olarak saklanır.

Ekran görüntüleri

Hızlı Video Kataloglayıcı

İndirme: {link

Fast Video Cataloger 7.0.2.0 Tam Sürüm Rar (108.0 MB) | Ayna

READ :  Crack İndirimli AnyMP4 Ekran Kaydedici 1.3.28

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.