Crack İndirimli Youtube Müzik İndirici 9.9.4.4

0


Youtube Müzik İndirici Kapağı

Youtube Müzik İndirici

YouTube müzik videolarını indirmek ve bunları MP3, AVI, WMV, MOV, MP4, 3GP formatlarına dönüştürmek için kullanımı kolay bir Windows yazılımı. YouTube’dan milyonlarca müzik indirebilir ve bunları iPod’unuzda, MP3 Player’ınızda dinleyebilir veya PC’nizde, iPod’unuzda, iPhone’unuzda izleyebilirsiniz. YouTube’dan 6.000.000’dan fazla müziği sınırsız indirin, hemen başlayın.

Özellikleri

  • Desteklenen Daha Fazla Video Sitesi: YouTube’un yanı sıra, aşağıdaki video sitelerinden indirmeyi de destekler: DailyMotion, Facebook, Twitter, Google Video, Yahoo Video, Blip, Metacafe, Revver, Veoh, Vimeo ve 100’den fazla popüler video sitesi.
  • MP3’e ve daha fazla ses formatına dönüştürün: İndirilen YouTube videosunu otomatik olarak MP3, WMA, AAC ve daha fazla ses formatına dönüştürmeyi destekler.
  • YouTube URL’sini otomatik olarak tanır: Bir YouTube videosunun URL’sini kopyaladığınızda, YouTube Music Downloader onu hemen alır ve indirme görevini yalnızca tek bir tıklama ile başlatabilirsiniz.
  • YouTube Video Başlığını Otomatik Olarak Çıkarma: İndirdikten sonra her şarkıyı veya videoyu yeniden adlandırmanıza gerek yoktur, çünkü birkaç saniye içinde Yeni İndirme Ekle penceresindeki video başlığını çıkarmayı tamamlayacaktır.

Ekran görüntüleri

Youtube Müzik İndirici

İndirme: {link

Youtube Müzik İndirici Crack Only Rar (40,5 MB) | Ayna

Youtube Müzik İndirici 9.9.4.4 Tam Sürüm Rar (42,1 MB) | Ayna

READ :  ON1 Portrait AI 2021.1 v15.1.0.10035 with Crack Download

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.