Crack İndirimli WinZip Sürücü Güncelleyici 5.34.4.2

0


WinZip Sürücü Güncelleyici Kapağı

WinZip Sürücü Güncelleyici

Aygıt sürücüsü güncellemelerini yönetir, böylece sizin yapmanız gerekmez! Bilgisayarınızın aygıt sürücülerini sizin için tarayacak, indirecek ve güncelleyecek bu kullanımı kolay araçla donanım bileşeni sorunlarından kaçının ve sisteminizi güncel tutun. Bilgisayarınıza bağlı her donanım bileşeni, bir aygıt sürücüsü dosyasında bulunan bir dizi talimat kullanarak çalışır.

Özellikleri

  • Gerekli sürücü güncellemelerini tarayın: WinZip Sürücü Güncelleyici, tek bir tıklama ile sisteminizi tarayacak, mevcut aygıt sürücülerinizin stokunu alacak ve her üreticinin en son sürümlerine göre hangilerinin güncellenmesi gerektiğini değerlendirecektir.
  • Hangi aygıt sürücülerinin indirileceğini seçin: Herhangi bir güncelleme yapmadan önce, WinZip Sürücü Güncelleyici, sisteminizde yapılan değişiklikler üzerinde size tam kontrol sağlayarak, aralarından seçim yapabileceğiniz önerilen sürücülerin bir özetini oluşturur.
  • Size zaman kazandırır: Bilgisayarınıza bağlı tüm donanımlar için her sürücünün izini sürmek saatler sürebilir. Hızlı bir tarama ve sürücü güncelleme işlemiyle bunu dakikalar içinde gerçekleştirir.
  • Aygıt sürücüsü sorunlarına karşı koruyun: WinZip Sürücü Güncelleyici, önceki sürümlere geri dönmeniz gerekmesi durumunda orijinal Windows sürücü sisteminizin bir yedeğini otomatik olarak oluşturur. Bu, sisteminizi öngörülemeyen aygıt sürücüsü sorunlarına karşı korur ve her sürücü güncellemesi sırasında size gönül rahatlığı sağlar!

Ekran görüntüleri

WinZip Sürücü Güncelleyici

İndirme: {link

WinZip Sürücü Güncelleyici 5.34.4.2 X64 Tam Sürüm Rar (27,7 MB) | Ayna

WinZip Sürücü Güncelleyici 5.34.3.2 Tam Sürüm Rar (37,3 MB) | Ayna

READ :  ReviverSoft Disk Reviver 1.0.0.18394, Crack İndirimli

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.