Crack İndirimli SYSGeeker WonderISO 4.7.2

0


SYSGeeker WonderISO Kapağı

SYSGeeker WonderISO

Bir USB sürücüsüne Microsoft ve Linux ISO dosyaları yazarak herhangi bir USB’yi önyüklenebilir hale getirme yeteneği sağlayan bağımsız bir uygulamadır. Bu, çalışması için bilgisayarınıza başka ek bileşenler yüklemenize gerek olmadığı anlamına gelir. Kötü blok denetimi, genişletilmiş etiket oluşturma gibi ayarların karmaşıklığından kaçtığı için bir Windows yükleme diski oluşturmanın hiç bu kadar kolay olmadığını göreceksiniz.

Özellikleri

  • ISO Görüntü Dosyasını Doğrudan Açın ve Düzenleyin: ISO yakıcı işlevi dışında WonderISO, ISO dosyalarını işlemek için belirli seçeneklere uygun olarak gelir. ISO görüntü dosyanızı Windows ve Mac bilgisayarda doğrudan açıp erişmenize, ardından yeni bir dosya eklemek, dışa aktarmak, yeniden adlandırmak ve silmek de dahil olmak üzere ISO dosyası içindeki tüm dosya ve klasörleri yeniden düzenlemenize ve ardından değiştirilen ISO dosyasını kaydetmenize izin verilir. yeniden önyüklenebilir.
  • UEFI ve MBR Önyükleme Modu ile uyumlu: Şu anda çoğu bilgisayar anakartı geleneksel MBR önyüklemesinden kaldırıldı ve yeni GPT (UEFI önyüklemesi) ile değiştirildi. Bu, ISO’nuz EFI önyükleme bilgisiyle oluşursa, önyüklenebilir USB cihazınızın bazı eski bilgisayarlarda düzgün şekilde önyüklenmemesine neden olur. Bunu akılda tutarak, SYSGeeker ISO Burner aracı, onu bu iki önyükleme modu ile tamamen uyumlu hale getirir.
  • ISO Görüntü Dosyasından Her Şeyi Çıkarın: Genel olarak, bir ISO görüntü dosyasından dosya ayıklamanın iki yolu vardır, biri sanal diske bir ISO dosyası monte etmek ve diğeri bir ISO görüntüsünden tüm içeriği almak için profesyonel bir araç kullanmaktır. ISO’nuzun MD5 ve SHA-1 gibi tüm bilgileri bilgisayarınıza aktardığınızda kolayca bozulabilir ve kaybolabilir, bu nedenle ikinci yolu kullanmanızı önemle tavsiye ederiz.
  • Dosyalardan, Klasörlerden ve Diskten ISO Oluşturun: Dosyalarınız, klasörleriniz, yazılımınız ve CD / DVD diskleriniz için bir yedek oluşturmak istiyorsanız, bu ISO Burner yazılımı, herhangi bir yerel dosya, klasör ve CD / DVD’nin ISO görüntülerini oluşturan en iyi yardımcınız olacaktır. herhangi bir yerde herhangi biriyle paylaşabilir. Üç yedekleme türünü destekler: ISO9660 jolet, ISO9660 ve UDF ISO.
READ :  WinZip System Utilities Suite 3.14.0.28 ile Crack İndirme

Ekran görüntüleri

SYSGeeker WonderISO

İndirme: {link

SYSGeeker WonderISO 4.7.2 Tam Sürüm Rar (17,7 MB) | Ayna

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.