Crack İndirimli PassFab iPhone Backup Unlocker 5.2.8.3

0

[ad_1]

PassFab iPhone Backup Unlocker Kapağı

PassFab iPhone Yedekleme Unlocker

İTunes yedekleme şifresini hızla kurtarın, yedekleme şifreleme ayarlarını kaldırın ve tüm iOS cihazları için ekran süresi şifresini kaldırın. Farklı durumlara uyacak üç seçenek vardır ve iTunes yedekleme şifresini yüksek verimlilikle kurtarır.

Özellikleri

  • Tüm iTunes Yedekleme Parola Senaryolarının Kodunu Çözme: Can sıkıcı iTunes yedekleme şifresi durumlarından kolaylıkla kurtulmanıza yardımcı olur. Artık yedeklemenizi korurken, kilidini açarken veya geri yüklerken parolayı girmek her zamankinden daha doğru.
  • İTunes Yedekleme Sorunlarını Çözmek İçin Güçlü Özellikler: İnsancıllaştırılmış işlev, mükemmel kalite ve güçlü şifre çözme tekniği,% 100 iPhone yedekleme şifresinin kurtarılmasını veya kaldırılmasını sağlar.
  • İTunes Yedekleme Parolasını Alın: 3 gelişmiş saldırı türü ile unuttuğunuz iTunes yedekleme şifrenizi dakikalar içinde kurtarın.
  • Yedekleme Şifreleme Ayarlarını Kaldır: Bir Apple cihazının yedekleme şifreleme ayarlarını tek tıklamayla silmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. İOS 11 ve üstünü destekleyin.
  • Ekran Süresi Parolasını Kaldır: İOS 12 ve sonraki sürümlerde Ekran Süresi şifresini unuttuğunuzda kolayca kurtulun. Bir uygulamayı veya web sitesini açtığınızda, ancak Zaman Sınırı ekranıyla karşılaştığınızda boşverin ve bir parolanın zaten ayarlanmış olduğunu keşfedin.

Ekran görüntüleri

PassFab iPhone Yedekleme Unlocker

İndirme: {link

PassFab iPhone Backup Unlocker 5.2.8.3 Tam Sürüm Rar (13,6 MB) | Ayna

[ad_2]

READ :  Coolmuster iOS Eraser 2.2.20 with Crack Download

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.