Crack İndirimli OneSafe Data Recovery Pro 9.0.0.4

0


OneSafe Veri Kurtarma Kapağı

OneSafe Veri Kurtarma Pro

Verilerinizin yeri doldurulamaz: belgeler, klasörler, sabit sürücüler, resimler, MP3 dosyaları ve fotoğraf, video ve ses dosyaları. Verilerinizi yanlışlıkla silerek veya biçimlendirerek mi kaybettiniz? OneSafe Veri Kurtarma ile çoğu durumda verilerinizi kurtarabilir ve geri yükleyebilirsiniz.

Özellikleri

  • Sabit sürücülerdeki verileri geri yükleyin: Çeşitli depolama ortamlarında geri yükleme: dahili ve harici sabit sürücüler, USB sürücüler, SD bellek kartları (SD, SDHC, mini SD ve mikro SD kartlar dahil), CD’ler, DVD’ler, FireWire oynatıcı ve diğer çıkarılabilir ortamlar
  • Fotoğraflarınızı ve resimlerinizi kurtarın: JPG, Exif, RAW, GIF, PGM, PNM, PBM, CD5, NFF, PNG, BMP, TIF, TIFF, Mamiya (MOS, MEF), Paint Shop Pro görüntü dosyası (PSP) dahil olmak üzere çok sayıda fotoğraf ve resim formatıyla uyumludur , Resim Dosyası (PCT), Adobe InDesign (INDD) ve Adobe Photoshop (PSD).
  • Dijital kameralarda çekilmiş fotoğraflarınızı geri yükleyin: Araç, RAW formatında ve Sony, Nikon, Canon, Samsung, Pentax, Minolta, Kodak, Sigma, Fuji, Olympus, Epson, Mamiya, Panasonic ve Pentax gibi cihazın çeşitli markalarından resimlerin geri yüklenmesiyle uyumludur.

Ekran görüntüleri

OneSafe Veri Kurtarma Pro

İndirme: {link

OneSafe Data Recovery Pro 9.0.0.4 Tam Sürüm Rar (178.5 MB) | Ayna

READ :  PassFab for Word 8.4.3.4 with Crack Download

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.