Crack İndirimli Ondesoft FoneUnlocker 2.0.0

0


Ondesoft FoneUnlocker Logosu

Ondesoft FoneUnlocker

İPhone / iPad veya Apple ID parolanızdaki parolayı unuttuysanız veya bir mesaj iPhone / iPad’inizin devre dışı bırakıldığını veya Apple kimliğinizin kilitlendiğini söylüyorsa endişelenmeyin, Ondesoft FoneUnlocker bunları kalıcı olarak silmenize yardımcı olabilir.

Özellikleri

  • İPhone / iPad / iPod touch Parolasını kaldırın: İPhone / iPad / iPod touch’ınızdaki bilgileri korumak için bir parola belirlersiniz, ancak parolayı unutmanız çok can sıkıcı olur. Parolayı sıfırlamanın bir yolu yoktur, tek çözüm, parola dahil tüm verilerinizi ve ayarlarınızı silen cihazınızı silmektir. Ondesoft iPhone Unlocker her türlü parolanın kilidini açabilir: 4 basamaklı / 6 basamaklı parola, Yüz Kimliği, Dokunmatik Kimlik vb.
  • İPhone / iPad / iPod touch’ı Devre Dışı Bırakma Modundan Çıkarın: iPhone, 5 yanlış parola denemesinden 1 dakika sonra kendini otomatik olarak devre dışı bırakır. Ardından, devre dışı bırakılan süre siz doğru şifreyi girene kadar uzar. Veya bazen bir iPhone’u cebinizde istemeden devre dışı bırakıyor olabilirsiniz. Doğru şifreyi unuttuysanız, bu devre dışı bırakılmış cihazın kilidini açmanın tek yolu şifreyi kaldırmaktır. Ondesoft iPhone Unlocker, parolayı kolayca silmenize yardımcı olur ve bundan sonra cihaza tekrar erişebilirsiniz.
  • Apple Kimliğini Parola olmadan kaldırın: Birkaç kez yanlış şifre girdiğinizde Apple Kimliğiniz kilitlenecektir. Ayrıca güvenlik nedeniyle kilitlenebilir veya devre dışı bırakılabilir. Diğer bir durum da Apple ID şifrenizi unutmuş olmanızdır. Apple Kimliği parolasını değiştirmek, Apple Kimliğini oluşturmak için kullandığınız e-posta adresine erişim gerektirir. E-posta adresini kaybettiyseniz, şifreyi değiştiremezsiniz. Ondesoft iPhone Unlocker, Apple Kimliğini bir parola olmadan doğrudan kolayca silmenizi sağlar. Silme işleminden sonra farklı bir Apple ID ile giriş yapabilir veya yeni bir tane oluşturabilirsiniz.

Ekran görüntüleri

Ondesoft FoneUnlocker

İndirme: {link

Ondesoft FoneUnlocker 2.0.0 Tam Sürüm Rar (45,7 MB) | Ayna

READ :  Crack İndirmeli Pozlama X6 Paketi 6.0.4.148

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.