Crack İndirimli Master PDF Editor 5.7.30

0


Master PDF Editor Logosu

Master PDF Düzenleyici

Güçlü çok amaçlı işlevselliğe sahip PDF belgeleriyle çalışmak için basit, kullanımı kolay uygulama. Master PDF Editor ile PDF belgelerini kolayca görüntüleyebilir, oluşturabilir ve değiştirebilirsiniz. Uygulama, birkaç dosyayı tek bir dosyada birleştirmenize, bir kaynak belgeyi birden çok belgeye bölmenize ve ayrıca PDF dosyalarını yorumlamanıza, imzalamanıza ve şifrelemenize olanak tanır.

Ne var ne yok?

  • “Belge renklerini değiştir” ile ilgili sorun düzeltildi
  • biraz artan sayfa çizim hızı ve azalan bellek tüketimi.

Özellikleri

  • PDF belgelerine açıklama ekleyin: Sticky Note, Ölçme araçları ve Şekiller gibi güçlü açıklama araçlarının yanı sıra Üstü Çizili, Altı Çizili ve Vurgu işlevlerinin sağladığı gelişmiş düzenleme yetenekleri, çalışmanızı her zamankinden daha kolay hale getirecek. Benzersiz Damgalar oluşturun ve bunları belgeyi incelerken veya durumunu not ederken kullanın.
  • PDF formları oluşturun ve doldurun: Master PDF Editor ile, düğmeler, metin alanları, onay kutuları ve daha fazlası gibi etkileşimli PDF formlarının çeşitli öğelerini düzenlemek ve önceden tanımlanmış kullanıcı eylemleri için olay işleyicileri uygulamak çok basittir. JavaScript ile otomatik hesaplama ve veri doğrulama desteklenmektedir.
  • Optik karakter tanıma: Optik karakter tanıma, hızlı ve verimli bir şekilde metin aramanın yanı sıra taranmış belgeleri ve görüntü içeren belgeleri düzenleme becerisine de olanak tanır.
  • Sayfalardaki işlemler: Master PDF Editor, PDF dosyalarının hem birleştirilmesini hem de bölünmesini destekler. PDF belgelerindeki sayfaları kolayca taşımanıza, kaldırmanıza, eklemenize ve döndürmenize ve boyutlarını değiştirmenize olanak tanır.
  • Yer imleri: Yer imleri oluşturun, düzenleyin ve kaldırın. Hızlı belge gezintisi sağlamak ve bilgileri verimli bir şekilde aramak için belirtilen sayfalar veya paragraflar için yer imleri ekleyin.
  • Sanal PDF yazıcı: Master PDF Editor, yazdırmayı destekleyen farklı uygulamalardan (ed Microsoft Word / Excel, OpenOffice) herhangi bir belgeyi kolayca yazdırmanıza olanak tanıyan sanal bir PDF yazıcısı olarak kurulur.
  • PDF belgeleri oluşturun: PDF’ler, bir tarayıcı kullanılarak doğrudan kağıt belgelerden oluşturulabilir. Master PDF Editor, mevcut dosyalardan belgeler oluşturmanıza, boş belgeler oluşturmanıza veya mevcut bir belgeye boş sayfalar eklemenize olanak tanır.
READ :  Baixar Serif Affinity Photo 1.9.1.963 Beta versão completa split

Ekran görüntüleri

Master PDF Düzenleyici

İndirme: {link

Master PDF Editor 5.7.30 Tam Sürüm Rar (44,5 MB) | Ayna

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.