Crack İndirimli Flip PDF Professional 2.4.10.0

0


PDF Profesyonel Kapağını Çevirin

PDF Professional’ı çevirin

Sayfa düzenleme işlevine sahip, zengin özelliklere sahip güçlü bir kapaklı kitap üreticisi. Flip PDF Professional ile iPad, iPhone, Android cihazlar ve masaüstünde sorunsuz bir şekilde görüntülenmek için ilham verici sayfa çeviren kitaplar oluşturabilirsiniz.

Özellikleri

  • Daha profesyonel ve güçlü e-Kitap oluşturucu: Flip PDF Corporate Edition yazılımı, tekli / toplu dönüştürme modları, komut satırı, multimedya gömme, alışveriş sepeti ve fiyat animasyonu ekleme, şifre güvenliği ayarlama, eklenen Google Analytics kimliğiyle izleme, yer imleri ekleme dahil Flip PDF Professional ve Flip Alışveriş Kataloğunun tüm özelliklerini sağlar , anında çevrimiçi yayınlayın, HTML, EXE, ZIP, Mac Uygulaması, FBR, CD ve mobil sürümde çıktı alın.
  • Daha güzel yerleşik şablonlar ve sahneler: Flip PDF Corporate Edition’ı iş sunumları, seyahat dergileri, şirket haber bültenleri, tarih e-Kitapları, alışveriş katalogları vb. Oluşturmak için kullanabilirsiniz. Daha farklı stillerde dijital yayınlar oluşturmanıza yardımcı olmak için Flip PDF Corporate Edition, sen. Ayrıca kitaba eklenti de ekleyebilirsiniz: afiş, haber döndürücü, resim kaydırıcı, müzik çalar, YouTube video başlığı vb.
  • Kapsamlı sayfa düzenleme araçlarını entegre edin: Flip PDF Corporate Edition ile, yayınlarınıza metin, şekil, bağlantı, ses, video, YouTube videosu, Vimeo videosu, düğme, resim, Flash animasyon gibi çok sayıda multimedya öğesi ekleyebilirsiniz. Javascript işlevini kendiniz tanımlayarak istediğiniz etkileşimli işlevleri bile gerçekleştirebilirsiniz.
  • SWF, PNG ve Düğme kaynakları: Daha ilginç ve farklı sayfa çeviren yayınlar oluşturmak için Flip PDF Corporate Edition sürümü, kitaplarınıza doğrudan uygulamanız için daha fazla ücretsiz SWF ve PNG nesnesi sunar: animasyonlu doğa görünümleri, bitkiler, hayvanlar gibi statik küçük resimler, baloncuklar, havai fişekler ve hatta parlak düğmeler farklı renklerde. İstediğiniz türü Flip PDF Corporate Edition kitaplığında bulabilirsiniz.
  • Tek, Toplu, Komut Satırı modları: Güçlü Flip PDF Corporate Edition, e-Kitapları tekli dönüştürme modunda tamamen tasarlamanıza olanak tanır. Birlikte dönüştürülecek bir dizi PDF’niz varsa, Toplu Dönüştürme modunu kullanabilir ve ilgili sayıda e-Kitap çıkarabilir veya tüm dosyaları tek bir kitapta birleştirebilirsiniz. Ayrıca, Windows masaüstü uygulamasını açmadan Flash e-Kitap oluşturmayı otomatikleştirmek için Komut Satırını da kullanabilirsiniz.
  • Asistan olarak metni sese dönüştürmek kolay: Asistan’ın flipbook’unuza uygulanması, iş raporunuzu, hikaye kitaplarınızı, dil kataloglarınızı sunum gerçek bir sesle gerçek bir insan tarafından yapılmış gibi sunmanızı daha gerçekçi ve doğal hale getirir. Bununla birlikte, şaşırtıcı olduğu kadar, yapmanız gereken tek şey metin girmek ve ardından metninizi doğrudan sese dönüştürmek için Metinden Sese motorunu seçmektir. Kaydedilen ses, sayfalarda senkronize metinle çalınacaktır.
READ :  DxO PhotoLab 4.1.1 Build 4479 Elite with Crack Download

Ekran görüntüleri

PDF Professional çevirin

İndirme: {link

Flip PDF Professional 2.4.10.0 Tam Sürüm Rar (195,8 MB) | Ayna

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.