Crack İndirimli CyberLink PerfectCam Premium 2.1.3419.0

0

[ad_1]

CyberLink PerfectCam Kapağı

CyberLink PerfectCam Premium

Profesyonellerin çevrimiçi toplantılarda her zaman, her yerde en iyi şekilde görünmeleri için tasarlanmış, yapay zeka destekli bir sanal kamera eklentisidir. Yapay zeka odaklı yüz algılama ve AR destekli görünüm optimizasyonunu birleştiren bu uygulama, günümüzün iş liderleri için temel video konferans uygulamasıdır.

Özellikleri

  • Her Yerde Tamamen Özel Toplantılar: İlk kez, iş profesyonelleri ve uzaktan çalışanlar, meraklı gözlerin ev ortamının mahremiyetine erişme endişesi olmadan, evdeyken iş toplantılarına katıldıklarında kendilerini tamamen rahat hissedebilirler.
  • Optimize Edilmiş Aydınlatma ve Profesyonel Görünüm: Yapay zeka motorundan güç alan görünüm optimizasyon araçlarıyla her zaman akıllı bir görüntü sağlayın ve mükemmel video ışık ayarlarını hızlı bir şekilde ayarlayın. PerfectCam, profesyonellerin video konferans görüşmeleri sırasında en iyi şekilde görünmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.
  • Video Konferans Uygulamaları için Tek Eklenti: PerfectCam’i anında Skype, U veya Skype Kurumsal başlatmak için veya sanal bir web kamerası eklentisi olarak kullanın; bu, kullandığınız herhangi bir mevcut video konferans yazılımıyla birlikte kullanabileceğiniz anlamına gelir, böylece bu önemli video görüşmelerinde her zaman en iyi şekilde görünebilirsiniz.
  • Arka Plan Bulanıklaştırma ile tamamen özel görüntülü görüşmeler yapın: AI yüz algılama ve AR teknolojisini birleştiren PerfectCam 2’nin Arka Plan Bulanıklığı, insanlar ve arka plan ayarlarını doğru bir şekilde ayırt edebilir. Bu, size odaklanmaya devam ederken daha fazla gizlilik ve gizlilik sağlayan çevrimiçi toplantılar yapabileceğiniz anlamına gelir.
  • Tam Gizlilikle Evden Toplantılara Katılın: Meraklı gözlerin ev ortamının mahremiyetine erişme endişesi olmadan evde özel iş toplantıları yapın.
  • Özel Bilgileri Gizli Tutun: Görüntülü görüşmeleriniz sırasında işinizin tamamen gizliliğini korumak için gizli iş bilgilerini dış gözlerden gizleyin.
  • Her Ortamda En İyi Aydınlatmayı Sağlayın: Optimize edilmiş aydınlatma ve ayarlanabilir ayarlarla video görüşmelerinizi her ortamda profesyonel olarak tutun. Toplantılarınızın her zaman sıkı bir şekilde iş görmesini sağlamak için bir video görüşmesi öncesinde veya sırasında parlaklığı, kontrastı ve pozlamayı değiştirmeniz yeterlidir.
  • Akıllı AR Destekli Görünüm Optimizasyonu: PerfectCam, video görüşmelerinize gerçekçi sanal görünüm geliştirmelerini ve makyajı anında ve doğru bir şekilde uygulamak için CyberLink’in patentli yüz tanıma AR motoru teknolojisini kullanır. Önceden ayarlanmış stiller arasından seçim yapın veya kendi stilinizi oluşturup kaydedin.
  • Kullandığınız Video Konferans Uygulaması için Web Kamerası Eklentisi: Popüler görüntülü mesajlaşma uygulamalarını (U, Skype, Skype Kurumsal ve Google Hangouts) sezgisel bir açılır menü aracılığıyla doğrudan PerfectCam’den başlatın. PerfectCam aynı zamanda sanal bir web kamerası eklentisi olarak da çalışır, yani onu mevcut herhangi bir video konferans yazılımı ve canlı yayın platformu ile kullanabileceğiniz anlamına gelir.
READ :  Crack İndirimli Auslogics Disk Defrag Ultimate 4.11.0.7

Ekran görüntüleri

CyberLink PerfectCam

İndirme: {link

CyberLink PerfectCam Premium 2.1.3419.0 Tam Sürüm Rar (161,9 MB) | Ayna

[ad_2]

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.