Crack İndirimli Ashampoo Snap 12.0.0

0

[ad_1]

Ashampoo Geçmeli Kapak

Ashampoo Snap

Yerleşik düzenleyici, yakalamaların saklanması ve kaydedilmesinin yanı sıra son işlemle de ilgilenir. Bu, Snap’i yalnızca bir ekran görüntüsü uygulaması değil, aynı zamanda görsel bir düşünürün rüyası haline getirir. Ekran görüntüleri otomatik numaralandırma, oklar, yorumlar, çıkartmalar ve çok daha fazlasıyla geliştirilebilir ve parlatılabilir! Basit görüntülerden video yakalamalara ve belgelere kadar: Snap her şeyi yapıyor!

Özellikleri

  • Hızlı ve kolay video kesme: Her video kaydı anlık bir başarı değildir. Reklamlar, fazladan adımlar veya duraklamalar sık ​​sık karşılaşılan bir sorundur. Aynısı ekran görüntüleri için de geçerlidir. Ashampoo Snap 12 ile önemli parçaları saklayın ve diğerlerinden kurtulun! Reklamları, aksaklıkları veya gereksiz sahneleri kaldırın veya videonuzu ayrı bölümlere ayırın. Kayıtsız bir şekilde işaret edip çekim yapıyor, kapsamlı bir web semineri oluşturuyor veya yüksek kaliteli bir sunum yapıyor olmanız fark etmez: Ashampoo Snap 12 ile her video çekimi başarılı olur!
  • Masaüstü içeriğini kolaylıkla yakalayın ve paylaşın: Ekran görüntülerinizi ve videolarınızı arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmak veya sosyal ağlara yüklemek ister misiniz? Ashampoo Snap 12 ile evde ve işte tüm seçenekler size açık! Ashampoo Snap 12, dosyalarınızı Twitter, Facebook, Dropbox, OneDrive, Google Drive vb. Dahil olmak üzere tüm popüler çevrimiçi ve bulut hizmetlerinde paylaşabilir. Daha da basit bir yol için dosyalarınızı Ashampoo Webspace’e yükleyin – tamamen ücretsizdir. Doğal olarak, her zaman daha geleneksel veya profesyonel bir yol izleyebilir ve dosyalarınızı da e-postayla gönderebilirsiniz.
  • Herhangi bir amaç için videolar oluşturun: Ashampoo Snap 12 ile eğitici videolar veya belgeseller oluşturmak çocuk oyuncağıdır. Kayıtlar canlıdır; metinler, çizimler ve sesli anlatımlarla dikkat çekicidir. Görselleştirilmiş fare tıklamaları ve tuş vuruşlarıyla işleri temizleyin ve fikri mülkiyetinizi korumak için filigran ekleyin. Bunu bir sonraki seviyeye taşıyın ve tek bir tıklamayla web kameranızdan canlı yayınlar ekleyin. İlgi çekici öğreticiler oluşturmak, eğitici web seminerleri hazırlamak ve sizin için en önemli şeylerin yolunu tam anlamıyla göstermek için biletiniz!
  • Anında zamandan ve ekran yakalama bilgilerinden tasarruf edin: Anlamlı görüntüler size çok zaman kazandırabilir ve karmaşık sorunları daha iyi açıklamaya ve açıklamaya yardımcı olabilir. “Gösterin, söyleme” nin bir nedeni var: Beynimiz, görüntülere gömülü bilgileri çok daha hızlı işleyebilir ve hatırlayabilir! Ve dahası da var: Ashampoo Snap 12 ile, konuya hızlı bir şekilde ulaşmak için resimlerinizi yorumlar, çizimler ve açıklamalarla zenginleştirebilirsiniz! Ayrıntıları gösterin, hataları vurgulayın veya önemli alanları bir çırpıda işaretleyin.
  • Herhangi bir videodan GIF’ler oluşturun: Bu büyüleyici GIF animasyonları olmasaydı internet nasıl olurdu? Ancak GIF’ler eğitimlerde veya tanıtımlarda da büyük bir etki için kullanılabilir. Ashampoo Snap 12, herhangi bir video bölümünü GIF’lere dönüştürebilir. Sadece başlangıç ​​ve bitiş konumlarını ayarlayın, yerleşik dönüştürücüyü çalıştırın ve bitirdiniz!
  • Bir ekran alıntısı aracından daha fazlası: kapsamlı konfor özellikleri: Ashampoo Snap 12, ağır işlerin çoğunu sizin için yapar. Otomatik numaralandırma veya gecikmeli çekimler, çekimlerinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. Yakalamalarınıza metinler ve çizimlerle serbestçe açıklama ekleyin veya su baskını dolguları kullanın. Odağı ayrı bölümlere koyun, hassas verileri bulanıklaştırın ve dikkati şık bir şekilde yönlendirmek için vurgulayıcıyı kullanın!
READ :  Crack + WinPE İndirmeli Active KillDisk Ultimate 13.0.11

Ekran görüntüleri

Ashampoo Snap

İndirme: {link

Ashampoo Snap 12.0.0 Tam Sürüm Rar (157,5 MB) | Ayna

[ad_2]

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.