Crack İndirimli ApowerUnlock 1.0.3.6

0

[ad_1]

ApowerUnlock Kapağı

ApowerUnlock

İPhone / iPad’in Kilidini Anında Açın – iOS Ekranının Kilidini Parola olmadan Açmak için Mükemmel Araç. ApowerUnlock, kilitlenme nedeni ne olursa olsun iPhone / iPad’in kilidini şifre olmadan açmanıza izin verir. Parolayı iPhone / iPad’den kolayca kaldırmanıza, parmak izi parolasının veya Touch ID’nin kilidini açmanıza, Face ID’nizden kurtulmanıza ve iCloud parolasını kaldırmanıza ve parola olmadan Apple ID’nin kilidini açmanıza olanak tanır. ApowerUnlock Ne Yapabilir?

Özellikleri

  • Unutulan iPhone / iPad şifresi: ApowerUnlock, nedeni ne olursa olsun iPhone / iPad şifresini unuttuysanız devre dışı bırakılmış iPhone / iPad kilit ekranının kilidini açmanıza yardımcı olabilir.
  • Kullanılmış ve kilitlenmiş bir iPhone / iPad alın: Bu iPhone / iPad ekran kilidi açma aracı, ikinci el bir iPhone / iPad’in kilidini açabilir ve içindeki tüm eski verileri silerek onu yepyeni bir iPhone / iPad gibi kullanmanıza olanak tanır.
  • iPhone / iPad ekranı çatladı: İPhone / iPad ekranınız bozuksa ve ekran kilidini açamıyorsanız, ApowerUnlock size bu konuda yardımcı olabilir. İOS ekranının kilidini kolayca açarak sisteme girip anında kullanmanıza izin verir.
  • Başkaları tarafından istenmeden belirlenen şifre: ApowerUnlock, iPhone / iPad’inizi kullanırken başkaları tarafından yanlışlıkla belirlenen parolayı hızlı bir şekilde kaldırmak için de kullanılabilir.
  • iPhone / iPad, çok sayıda yanlış parola denemesinden sonra kilitleniyor: Çok fazla kez yanlış parolayı girdiğinizde iPhone / iPad’iniz kilitlenecektir. Bu durumda ApowerUnlock, cihazınızın kilidini hızlı bir şekilde açabilir.
  • Eski bir iCloud hesabını kaldıramazsınız: Gelişmiş özellikleriyle, iPhone / iPad’inizde başkalarının mevcut Apple Kimliğini kaldırabilir, böylece iOS aygıtında kendi Apple Kimliğinizle oturum açabilirsiniz.

Ekran görüntüleri

ApowerUnlock

İndirme: {link

ApowerUnlock 1.0.3.6 Tam Sürüm Rar (22,4 MB) | Ayna

[ad_2]

READ :  Tenorshare iCareFone 7.5.0.12 with Crack Download

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.