Crack İndirimli ApowerManager 3.2.9.1

0

[ad_1]

ApowerManager Kapağı

ApowerManager

Şu anda piyasada bulunan en iyi mobil yönetim yazılımı, iki baskın akıllı telefon işletim sistemiyle (iOS ve Android) tamamen uyumludur. Mesajlar, kişiler, uygulamalar, yer imleri, arama kayıtları, duvar kağıtları, şarkılar, videolar vb. Dahil olmak üzere mobil veya tablet dosyalarını PC’de kolayca yönetmenize, aktarmanıza, görüntülemenize, geri yüklemenize, yedeklemenize olanak tanır.

Özellikleri

  • Verileri telefon ve bilgisayar arasında kolayca aktarın: Telefonunuzdaki önemli dosyaları kaybetmeniz durumunda, çoğu zaman verileri yedekleme için telefonunuzdan PC’ye aktarmanız olasıdır. Bu, cep telefonu yöneticisi kullanılarak kolayca yapılabilir. Ayrıca, bilgisayarınızda güzel resimler bulursanız ve bunları telefonunuza duvar kağıdı veya ekran koruyucu olarak kaydetmek isterseniz, cep telefonunuzu PC’nize bağlamanız ve bunları doğrudan içe aktarmak için “Ekle” düğmesini tıklamanız yeterlidir. Bu yol, videolar, telefon zil sesleri, oyun uygulamaları, şarkılar vb. Gibi diğer yerel dosyaları mobil cihazlarınıza aktarmanız için de kullanılabilir.
  • Mobil ortama 3 şekilde bağlanın: Telefonunuz için uygun USB kablosu elinizde varsa, telefonu PC’ye bağlamak için kullanın ve program onu ​​tanıyacaktır. Telefonunuz yoksa, telefonu PC’ye bağlamak için WiFi kullanabilirsiniz. İkinci yolu kullanarak, doğrulama kodunu almak için lütfen telefondaki mobil cihaz yöneticisini açın ve PC’ye girin ve ardından “bağlan” düğmesine tıklayın. Üçüncü yol, bağlanmak için iki boyutlu kodu taramaktır.
  • Tüm iOS ve Android cihaz serilerini destekleyin: İnternette arama yaparken karşılaşabileceğiniz çeşitli telefon yöneticileri olsa da çoğu hem Android hem de iOS cihazlarla uyumlu değildir. Bu yazılım size iPhone, iPod, iPad, Samsung, Lenovo, Sony, LG, HTC, Motorola, Google Nexus, vb. Android tabletlerinizi veya telefonlarınızı kontrol etmenin en uygun yolunu sunar.
  • Telefon içeriğinizi bir esinti gibi senkronize edin, yedekleyin: Mobil cihaz yöneticisi, dosyaları telefonunuzdan PC’ye senkronize etmeyi çok kolaylaştırır. Birkaç adımda tüm kişilerinizi, videolarınızı, yer işaretlerinizi, belgelerinizi, duvar kağıtlarınızı, SMS’lerinizi, takvimlerinizi vb. Bilgisayara yedekleyebilirsiniz. Ancak yalnızca birkaç içeriği yedeklemeniz gerekiyorsa, öğeleri telefonun kitaplığından da seçip PC’ye taşıyabilirsiniz.
  • Dosyaları bilgisayardaki önceki yedeklemeden geri yükleyin: Bazen telefonunuzda kayıtlı önemli dosyaları silebilir veya cihazınızı yanlışlıkla kaybedebilirsiniz. Telefonunuzda saklanan değerli anıların da gitmiş olması çok üzücü. Burada, bilgisayara her bağladığınızda telefonunuzun bir yedeğini almanızı tavsiye ederiz. Bir dahaki sefere istediğiniz zaman verileri geri alabilirsiniz. Mobil yöneticilerinin telefon verilerini kolayca yedeklemenize ve geri yüklemenize yardımcı olabileceğini söylemekten memnuniyet duyarız.
READ :  PanFone iphone Data Recovery 2.1.1 with Crack Download

Ekran görüntüleri

ApowerManager

İndirme: {link

ApowerManager 3.2.9.1 Tam Sürüm Rar (89.6 MB) | Ayna

[ad_2]

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.