Crack İndirimli AnyMP4 iPhone Unlocker 1.0.8

0

[ad_1]

AnyMP4 iPhone Unlocker Kapağı

AnyMP4 iPhone Unlocker

Herhangi bir acil durumda iPhone, iPad ve iPod’unuzun kilidini etkili bir şekilde açmak için tasarlanmış profesyonel bir iOS kilit açma aracı. İOS ekran şifresinin kilidini açmanız, Apple Kimliğini kaldırmanız ve Ekran Süresi şifresini atlamanız için 3 kilit açma modu sağlanmıştır.

Özellikleri

  • Tüm Kilit Ekranı Şifresini Kaldır: Hiç iPhone şifresini unutmanın utancıyla karşılaştınız mı? Çeşitli kazalar olsa da, iPhone’un kilidini bir şifre ile açmanız gerekir. Şifreyi unutma ikileminden kaçınmak için, AnyMP4 iPhone Unlocker her tür kilit ekranı şifresini kaldırmanıza yardımcı olmak için çıkar. 4 basamaklı bir parola, 6 basamaklı parola, Face ID veya Touch ID kullanıyor olsanız da, iPhone, iPad veya iPod’unuzun kilidini herhangi bir parola girmeden açabilirsiniz.
  • Apple ‘kimliği unutuldu? Apple Kimliğini Saniyeler İçinde Kaldır: Apple Kimliği, tüm Apple hizmetlerinize erişim ve tüm aygıtlarla sorunsuz işbirliğidir. Apple Kimliğini Unuttum, Apple Music, iCloud, Apple Store, iMessage, FaceTime ve diğerleri gibi Apple servislerinin kontrolünü kaybettiğiniz anlamına gelir. AnyMP4 iPhone Unlocker, eski Apple kimliğini ve iCloud parolasını kaldırmanıza yardımcı olur. Bundan sonra, iPhone’unuzu etkinleştirmek için yeni bir Apple Kimliği hesabı oluşturabilirsiniz.
  • Dikkat: Apple kimliğini sildikten sonra tüm veriler ve ayarlar silinecek: Apple kimliğini iOS 11.4 veya sonraki sürümünü çalıştıran iOS cihazlarından kaldırmak için iPhone / iPad’imi Bul’un devre dışı bırakıldığından emin olmalısınız.
    Eski Apple Kimliğinize bağlanacağı ve iCloud etkinleştirmesinde takılıp kalacağı için Tüm İçeriği ve Ayarları silme özelliğini veya iTunes’u kullanarak iPhone’u Geri Yükle özelliğini kullanmayın.
  • Ekran Süresi Parolasını / Kısıtlamalar Parolasını Kaldırın: Açılır pencere size cihaz sınırınıza ulaştığınızı hatırlattığında, ayarları yapmak için Ekran Süresi şifresini girmelisiniz. Ekran Süresi şifresini unuttuğunuzda, utanç vericidir. AnyMP4 iPhone Unlocker, iPhone veya iPad’de herhangi bir veri kaybetmeden Ekran Süresi’ni kapatmak için Kısıtlamalar şifresini almanıza ve kaldırmanıza yardımcı olur.
READ :  PhoneRescue for iphone 4.1.20210203 with Crack Download

Ekran görüntüleri

AnyMP4 iPhone Unlocker

İndirme: {link

AnyMP4 iPhone Unlocker 1.0.8 Tam Sürüm Rar (44.6 MB) | Ayna

[ad_2]

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.