Crack İndirimli AnyMP4 Ekran Kaydedici 1.3.28

0

[ad_1]

AnyMP4 Ekran Kaydedici Logosu

AnyMP4 Ekran Kaydedici

Ekran hareketlerini ve eylemlerini kaydetmeniz için en iyi seçim. Sezgisel ve kısa arayüzü ile hızlıca ustalaşabilirsiniz. Video kaydı için güçlü bir yazılımdır ve bilgisayar ekranında oynatılan tüm video dosyalarını ve sesleri kaydedebilir. Video dosyası olarak bir video akışı veya Blu-ray filmi kaydetmek, Skype aramalarını veya web seminerlerini kaydetmek istiyorsanız, bu yazılım size yardımcı olabilir.

Özellikleri

  • Müzik ve ses dosyalarını kolayca kaydedin: Windows için olan bu kayıt yazılımı ayrıca PC’ye müzik veya ses dosyaları kaydetmeniz için uygun bir yol sunar. Yalnızca YouTube, Dailymotion ve SoundCloud’dan müzik akışı kaydedemez, aynı zamanda Skype sesli aramalarını da kaydedebilirsiniz. Ses dosyasını kaydetmeden önce, sistem seslerini ve mikrofon sesini aynı anda kaydetmek isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz. Ses kaydedici, ses ve müziği MP3, M4A, WMA veya AAC dosyaları olarak saklayabilir. Ses dosyasının kalitesi isteğiniz üzerine ayarlanabilir. Kaydedilen ses dosyasını kaydetmeden önce önceden dinleyebilirsiniz.
  • Oyunları video olarak oynayın: Arkadaşlarınıza oyunlarda ne yaptığınızı göstermek ister misiniz? Ekran Kaydedici ayrıca oyunlar için basit bir kayıt programıdır ve oyunu video olarak kaydetmenize yardımcı olur. League of Legends, World of Warcraft, Dota 2 veya Overwatch oynayın, daha iyi çıktı kalitesinde PC oyunlarından kolayca video yakalayabilirsiniz. İşlem rahat ve basittir ve oyun kaydının çözünürlüğü ve uzunluğu konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur. Kaydettikten sonra video oyunlarınızı YouTube veya Twitch’e yükleyebilir ve tüm dünyayla paylaşabilirsiniz.
  • Kaydedilen video ve ses dosyalarını önizleyin: Kaydı bitirdikten sonra, kaydedilen videoyu önceden oynatabilir ve izleyebilir, ayrıca ses dosyalarını doğrudan dinleyebilirsiniz. Bu ekran kaydedici yazılımı videonun ekran görüntülerini oluşturabilir. Kayıttan memnunsanız, videoyu sabit diske WMV veya MP4 olarak kaydedebilirsiniz. Ardından kaydedilen videoları arkadaşlarınızla paylaşabilir veya YouTube, Vimeo, Dailymotion gibi sosyal ağlara yükleyebilirsiniz.
READ :  Crack + ALL Edition İndirimli WinTools.net Premium 21.0

Ekran görüntüleri

AnyMP4 Ekran Kaydedici

İndirme: {link

AnyMP4 Ekran Kaydedici 1.3.28 Tam Sürüm Rar (36,1 MB) | Ayna

[ad_2]

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.