Crack İndirimli Android 4.7.0.2 için iMyFone LockWiper

0


Android Kapak İçin iMyFone LockWiper

Android için iMyFone LockWiper

Bu, FRP’nin kilidini açabilir / şifre olmadan Google hesabı doğrulamasını kaldırabilir. Çeşitli türlerde Android kilit ekranını kaldırın: PIN, desen, şifre, parmak izi ve yüz kilidi. Android 10.0 çalıştıran cihazlar dahil 6.000’den fazla Android telefonu / tableti destekleyin.

Özellikleri

  • Google Hesabını Samsung’tan Kaldırma (FRP Kilidi Açma): Fabrika Sıfırlama Koruması (FRP), Android cihazınızın başkaları tarafından fabrika ayarlarına sıfırlandıktan sonra girmesini önlemek için tasarlanmıştır. Peki ya kendi telefonunuzda Google hesabı doğrulamasını geçmekte sorun yaşıyorsanız? Merak etmeyin! iMyFone LockWiper (Android) FRP kilit açma aracı, Google hesabını Samsung telefonlarından veya tabletlerinden kolayca kaldırmanıza yardımcı olabilir!
  • Herhangi Bir Senaryoda Android Ekran Kilidini Kaldır: LockWiper (Android), herhangi bir senaryoda ekran kilidini kaldırmanıza yardımcı olacak en iyi Android kilit ekranı temizleme aracıdır. PIN, desen, şifre, parmak izi kilidi ve yüz kilidi dahil olmak üzere ekran kilitlerini atlayabilir.
  • Veri Kaybı Olmadan Samsung Ekran Kilidinin Kilidini Açın: Samsung cihazınız kilitlendiğinde, LockWiper Android kilit ekranı kaldırma, çoğu Samsung cihazında veri kaybetmeden ekran kilidini açmanıza olanak tanır. Tüm verileriniz güvende olacak. Teknik beceri gerekmez.
  • Bol Android Telefonlarda Kilit Ekranını Atlayın: Birkaç tıklama ile LockWiper (Android) çoğu Android cihazının kilidini hızlı bir şekilde açabilir. Samsung’un yanı sıra şu anda LG, Xiaomi, Huawei, Motorola, Honor, Vivo, Google, Sony, HTC ve daha fazlasını destekliyor.

Ekran görüntüleri

Android için iMyFone LockWiper

İndirme: {link

Android 4.7.0.2 Tam Sürüm Rar için iMyFone LockWiper (48,3 MB) | Ayna

READ :  Crack Download ile Android 3.7.0.20200911 için PhoneRescue

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.