Crack Download ile Musify 2.1.7

0


Musify Logosu

Musify

Ses kalitesini kaybetmeden çevrimdışı dinlemek için 1000’den fazla müzik paylaşım web sitesinden müzik indirebilen en iyi YouTube Müzik dönüştürücü. YouTube, Spotify, SoundCloud, Facebook, Instagram ve daha fazlası gibi. MP3 müzik dosyalarını kolayca iPhone, iPad, iPod, Samsung ve diğer iOS ve Android cihazlara dönüştürün.

Özellikleri

  • YouTube Müzik İndirici: Musify YouTube Converter, YouTube videolarından ve çalma listelerinden müzik dosyalarını otomatik olarak çıkarabilir ve bunları bilgisayarınıza indirebilir. Musify, YouTube’u mp3, m4a, wav formatına dönüştürür, kolayca bir müzik koleksiyonuna, mobil zil sesine, sesli okumaya vb. Dönüştürebilirsiniz.
  • Spotify Müzik İndirici: Spotify hesabına giriş yapmanıza gerek yok, Spotify premium hesap müzik hizmetine abone olmanıza gerek yok, Spotify Music Downloader sanatçıların, müziğin, albümlerin, çalma listelerinin vb. URL’leri aracılığıyla Spotify ses parçalarını indirmenize ve Spotify’ı mp3’e dönüştürmenize olanak tanır. m4a, wav biçimi.
  • 1000’den fazla Müzik / Video Web Sitesini Destekleyin: Yalnızca YouTube ve Spotify Downloader değil, Musify, en büyük sosyal web sitelerinden MP3 müzik indirmenize olanak tanır
    SoundCloud, MixCloud, Bandcamp, Facebook, Freesound, Audioboom, Veojam ve daha fazlası gibi.
  • Müzik Çalma Listesi İndirici: Musify, tüm çalma listesini YouTube, Spotify, SoundCloud, Bandcamp, vb.’den indirebilen en iyi müzik çalma listesi indiricisidir. Tam müzik çalma listesini indirmek ve çalma listesini orijinal ses kalitesiyle mp3, m4a, wav formatına dönüştürmek için tek tıklamanız yeterlidir. .
  • Müzik Dönüştürücü: Çok yönlü müzik dönüştürücü, uyumsuz formatlar konusunda endişelenmenize son verir. Musify, düzinelerce ses ve video formatını destekler ve MP3, M4A, WAV’a dönüştürmenize olanak tanır. İTunes, Quicktime, Windows Media Player, Roxio Popcorn, Toast veya mobil cihazlar gibi oynatıcılarda yüksek kaliteli müzik dinleyebilirsiniz.

Ekran görüntüleri

Musify

İndirme: {link

Musify 2.1.7 Tam Sürüm Rar (43,2 MB) | Ayna

READ :  Baixar Serif Affinity Photo 1.9.1.963 Beta versão completa split

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.