Crack Download ile Movavi Gecata 6.1.2

0

[ad_1]

Movavi Gecata Cover

Movavi Gecata

Video oyunları dünyası inişler ve çıkışlar, çılgın vesikalıklar ve epik baskınlarla dolu. Bir oyun kaydedici ile donanmış olarak, oyun hayatınızın en güzel anlarını yakalayabilir ve bunları gezegendeki meslektaşlarınızla çevrimiçi olarak paylaşabilirsiniz. Gecata by Movavi, oyunu veya tam ekran bir Windows masaüstünü tek bir tıklama ile ve gecikme olmadan yakalamanıza ve yayınlamanıza olanak tanıyan PC’ler için hafif ve ücretsiz bir akış ve oyun kayıt yazılımıdır.

Özellikleri

  • Silahını Seç: Sıkı bir League of Legends mı yoksa bir GTA V uzmanı mısınız? Gecata’yı Minecraft’tan Battlefield 4’e, Roblox’tan World of Warcraft’a kadar tüm önemli oyunlarla test ettik. Programı bugün indirin ve akışlarınız, oyun incelemeleriniz, Let’s Plays, izlenecek yollar ve mmm-canavar öldürmelerinizle YouTube ve Twitch’i sallamaya başlayın.
  • Akış Sırasında Kaydet: Gecata akış programı ile, aynı anda akış ve kayıt yapabilirsiniz, böylece videolarınız canlı akışlarınızı kaçıran herkes tarafından görülebilir.
  • Oynarsınız, Kaydeder: Ekran yakalama yazılımımızla oyun videoları yayınlamak ve oluşturmak çok kolaydır – tek tıklamayla yakalamaya başlayın ve oyundan çıkmadan kaydı kontrol etmek için kısayol tuşlarını kullanın.
  • Gülümseyin, Çekiyoruz: YouTube abonelerinizin, bir tetikçide düşmanları biçerken öfke yüzünüzü IRL görmesini ister misiniz? Gecata, web kamerası videosunu oyun görüntüsünün üzerine yerleştirmenize olanak tanır.
  • Bırakın Oyun Konuşsun: İzleyicileri oyun dünyasına çekmek için oyun içi ses efektlerini, müziği ve diyalogları yakalayın. Çekimlerinizi espriler ve yorumlarla canlandırmak için mikrofonunuzu açın.
  • İki Yönlü Ses Yakalama: Ses akışlarını ayrı ayrı kaydedin, böylece oyun seslerini etkilemeden hatalarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz.
  • Donanım ivmesi: Videonuzu% 400’e kadar daha hızlı kodlamak için NVIDIA® NVENC ve Intel® HD Graphics donanım hızlandırmasını kullanın.

Ekran görüntüleri

Movavi Gecata

İndirme: {link

Movavi Gecata 6.1.2 Tam Sürüm Rar (41,3 MB) | Ayna

[ad_2]

READ :  Crack Download ile Android 3.7.0.20200911 için PhoneRescue

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.