Crack Download ile iOS 2.8.15 için MobiKin Assistant

0


İOS Cover için MobiKin Assistant

İOS için MobiKin Assistant

İPad, iPhone ve iPod kullanıcıları için dünyanın en güçlü yardımcı yazılımı olan iOS için MobiKin Assistant, kullanıcıların tek bir tıklama ile cihazınızdaki tüm içeriği aktarmasına, yedeklemesine ve yönetmesine olanak tanır.

Özellikleri

  • İDevice ve PC arasında Tonlarca Dosyayı Kolayca Kopyalayın: İPhone’unuz yanlışlıkla çalınır veya bozulursa veya yalnızca iDevice’inizdeki filmleri başka yollarla arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsanız, veri kaybı durumunda, iPhone, iPad veya iPod’daki dosyalarınızı iTunes’a yedeklemeniz gerekir. zaman.
  • İPhone, iPad veya iPod Verilerini Doğrudan Ekleyin, Silin veya Düzenleyin: Piyasadaki en iyi iOS Manager yazılımı olan bu araç, iDevices’inizdeki tüm içerikleri yönetmeniz için size güçlü bir yetenek sağlar. Bunları masaüstü bilgisayara kolayca ekleyebilir, silebilir veya düzenleyebilirsiniz.
  • 1-Tıkla iTunes Yedekleme ve Geri Yükleme (Yeni): İTunes’a en iyi alternatif olan bu program, iPhone, iPad veya iPod ile iTunes arasında doğrudan veri yedeklemenizi ve geri yüklemenizi sağlar. Ayrıca iTunes yedeklemelerini PC’nizden aygıtınıza aktarabilir veya istenmeyen iTunes yedeklemelerini PC’nizden silebilirsiniz.
  • Birden Çok iOS Cihazıyla Sorunsuz Çalışın: Programın adından, neredeyse hepimiz bu aracın tek işlevli bir program değil, çok işlevli bir masaüstü uygulaması olduğunun farkına varabiliriz. Tüm iPhone, iPad ve iPod nesilleriyle tamamen uyumludur. Ve teknik ekibimiz, gelecekte daha fazla modeli desteklemek için programı güncellemeye devam edecek.

Ekran görüntüleri

İOS için MobiKin Assistant

İndirme: {link

İOS 2.8.15 için MobiKin Assistant Tam Sürüm Rar (10,4 MB) | Ayna

READ :  Bandicam 5.0.2.1813 with Crack Download

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.