Crack Download ile AVG Driver Updater 2.5.8

0

[ad_1]

AVG Sürücü Güncelleyici Kapağı

AVG Sürücü Güncelleyici

Aygıt sürücülerinizi kolayca düzeltin ve güncelleyin. Size yardımcı olmak için 127.000’den fazla sürücüyü otomatik olarak kontrol eder: Daha az çökme, Daha hızlı gezinme, Daha iyi grafikler, Daha zengin ses ve Daha az cihaz sorunu. Sorunları giderin ve en güncel özellikleri elde edin – tümü tek bir ekrandan.

Özellikleri

  • Oyun oynamayı hızlandırır ve video oynatmayı pürüzsüzleştirir: Oyun ve video akışını bir sonraki seviyeye taşıyın. Size daha akıcı oyun, akış ve medya düzenleme sağlamaya yardımcı olmak için en yeni grafik sürücülerini gerçek zamanlı olarak kontrol ediyoruz. Örneğin, bazı oyunlar sadece Nvidia grafik sürücülerini yükselterek kare hızında% 100’e varan bir artış göstermiştir *.
  • Daha zengin, cızırtı içermeyen sesin keyfini çıkarın: Ses sorunlarını kolayca düzeltin. Müzik dinlerken veya ailenizle konuşurken ses kalitesini iyileştirmek için ses sürücülerinizi ve programlarınızı düzenli olarak güncelliyoruz.
  • Daima güncel: Dinamik çevrimiçi sürücü veritabanımız gerçek zamanlı olarak tarar, böylece her seferinde en yeni sürücüleri alırsınız.
  • Tek bir tıklama ile 100’den fazla büyük markanın sürücülerini tarar: Yazıcınız, tarayıcınız, kameranız, videonuz, hoparlörleriniz, fareniz, klavyeniz, ekranınız, Wi-Fi ve harici cihazlarınızla ilgili sorunları ve çakışmaları azaltmaya yardımcı olmak için eski veya bozuk sürücülerinizi tek bir ekrandan bulur ve güncelleriz.

Ekran görüntüleri

AVG Sürücü Güncelleyici

İndirme: {link

AVG Driver Updater 2.5.8 Tam Sürüm Rar (41,8 MB) | Ayna

[ad_2]

READ :  PanoramaStudio Pro 3.5.4.320 with Crack Download

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.