Crack Download ile Android 3.7.0.20200911 için PhoneRescue

0


Android Cover için PhoneRescue

PhoneRescue Android için

Tam anlamıyla SAMSUNG, HUAWEI, LG, Google veya piyasadaki herhangi bir üreticinin tüm Android cihazlarını kapsayan PhoneRescue, sizi her zaman ilk anda herhangi bir veri felaketinden kurtarabilir. Her bir telefon ve tablete göre özelleştirilmiş teknolojileri benimser ve kayıp verilerinizi ve dosyalarınızı en yüksek başarı oranıyla geri almanızı sağlar.

Ne var ne yok?

Özellikleri

 • En Güvenilir Android Veri Kurtarma Aracı, Tüm Vazgeçilmez Verilerinizi ve Dosyalarınızı Kaydeder:
  • Sektördeki en yüksek veri kurtarma başarı oranı
  • Mesajları, fotoğrafları, kişileri ve ihtiyacınız olan her şeyi alın
  • Kayıp verileri doğrudan telefona geri yükleyen TEK yazılım
  • Cihazdaki kayıp ve gizli verileri kök ile veya kök olmadan bulun
  • WhatsApp verilerini, ekleri bile kurtarmak için eksiksiz bir çözüm
 • Yanlış Silinen Her Bayt, Artık Telefonunuza Geri Dönmenin Bir Yolunu Buluyor: Bazı önemli verileri yedeklemeden yanlışlıkla silmek çok kolaydır. Sevdiklerinizden gelen bir doğum günü mesajı veya önemli bir müşterinin kişisi olabilir. Şimdi, PhoneRescue hepsini tek bir tıklama ile kaydediyor. İlk defa, verileri tıpkı hiç silinmemiş gibi doğrudan telefonunuza geri yükleyebilirsiniz. Artık önemli verileri yanlış silme korkusu yok, her zaman geri dönüş yolunu kolayca ve eksiksiz bir şekilde bulabilirler.
 • Bilmediğiniz Değerli Dosyaları Keşfedin: Telefonunuz, bildiğinizden daha fazla değerli veriyi depolar – bir zamanlar WhatsApp’ta aldığınız video klipler veya hatta cihazınızın depolama alanının her köşesine dağılmış fotoğraflar. PhoneRescue artık kök olmadan bile telefonunuzun içine kadar kazıyor ve bu gizli veya unutulmuş dosyaları size geri getiriyor. Eski günlerden tüm anılarla birlikte bunları seçip bilgisayarınıza kaydetmekten çekinmeyin.
 • Sadece Veriden Daha Fazlası, Kilitli Cihazınızı Bile Kaydedin: Kilit ekranı meraklı gözleri önleyecek şekilde ayarlanmıştır, ancak parolayı unuttuğunuzda veya parmak iziniz yeniden başlattıktan sonra ekranın kilidini açamazsa, siz de engellenirsiniz. Ekranınız ister bir parola, desen veya parmak iziyle kilitlenmiş olsun, PhoneRescue herhangi bir veri kaybetmeden bunları sizin için güvenli bir şekilde kaldırır. Hiç bir teknik bilgi gerektirmez. Tek bir dokunuşla tekrar telefonunuza tam erişim elde edebilirsiniz. Cihazınıza asla bakmadığımız için, tüm kişisel verileriniz ve dosyalarınız gizli kalacaktır.
 • İnanılmaz Güç Kullanımı Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı: Kayıp verileri kurtarmak karmaşık bir teknik görev olabilir, ancak PhoneRescue bunu birkaç tıklama kadar basit hale getirir. Net bir arayüz ve adım adım sihirbazla, teknik bilgisi olmayan büyükanne ve büyükbabanız bile kayıp mesajlarını, fotoğraflarını, kişilerini ve daha fazla veriyi dakikalar içinde tek başlarına kurtarabilir.
READ :  Tenorshare 4MeKey 2.0.1.5, Crack İndirmeli

Ekran görüntüleri

PhoneRescue Android için

İndirme: {link

PhoneRescue for Android 3.7.0.20200911 Tam Sürüm Rar (19,4 MB) | Ayna

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.