Crack Download ile Android 3.12.17 için MobiKin Assistant

0


Android Cover için MobiKin Assistant

Android için MobiKin Assistant

Android cihazınızı yönetmenin basit bir yolunu mu arıyorsunuz? O zaman bu MobiKin Assistant for Android sizin için ideal çözüm olabilir. Hemen şimdi güçlü yönetim yeteneğini öğrenmesini sağlayın.

Özellikleri

  • Android Verilerini Kolayca Yedekleyin ve Geri Yükleyin: Çoğu Android kullanıcısı, Android cihazlarında bazı bilinmeyen işlevleri kullanırken önemli bir şeyi her zaman yanlışlıkla sildiklerinden şikayet eder. Yani, telefonunuzdan rastgele bir şeyler kaybetmekten bıktınız mı? Şimdi Android için MobiKin Assistant adlı yazılımın yardımıyla Android’de veri kaybetmenin kaderini sona erdirelim. Bununla, birden fazla Android cihazını bir PC’ye bağlayabilir ve bu cihazlardaki tüm verileri tek bir tıklamayla masaüstü bilgisayarınıza yedekleyebilirsiniz.
  • Kişilerinizi ve SMS’lerinizi Serbestçe Yönetin: Hiç şüphe yok ki kişiler ve metin mesajları Android telefonlarınızdaki en önemli veriler olarak kabul edilebilir. Sahipleri için onları kaybetmek her zaman “Felaket” demektir. Bu nedenle günlük hayatta bu verileri sistematik bir şekilde yedeklemeniz veya yönetmeniz gerekiyor. Zaman kazanmak için Android için MobiKin Assistant gibi profesyonel bir yazılıma dönebilirsiniz.
  • Uygulamalarınızı Sınırlama Olmadan Düzenleyin: Akıllı telefondaki çeşitli uygulamalar nedeniyle hayatımızın daha renkli hale geldiğini kimse inkar edemez. Bu nedenle, daha iyi bir eğlence için cihazınıza her türlü Uygulamayı yüklemeniz veya kaldırmanız gerekebilir. Peki, bu Uygulamaları Android cihazlarda etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olacak bir araç bulup bulamayacağınızı hiç merak ettiniz mi? Öyleyse, bu program taleplerinizi karşılayabilir.

Ekran görüntüleri

Android için MobiKin Assistant

İndirme: {link

MobiKin Assistant for Android 3.12.17 Tam Sürüm Rar (21,7 MB) | Ayna

READ :  UkeySoft Unlocker 1.0.0 with Crack Download

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.