Crack Download ile Aiseesoft Data Recovery 1.2.26

0


Aiseesoft Data Recovery Logosu

Aiseesoft Veri Kurtarma

Güçlü ve güvenli bir veri kurtarma yazılımı. Fotoğraflar, belgeler, e-postalar, ses, videolar ve daha fazlası gibi neredeyse tüm silinmiş / kaybolan dosyaları bilgisayardan, sabit sürücüden, flash sürücüden, hafıza kartından, dijital kameradan vb. Kurtarmanıza yardımcı olabilir.

Özellikleri

  • Kurtarılabilir Cihazlar: Önemli dosyaları yanlışlıkla mı sildiniz? Bilgisayar çökmesi nedeniyle veri mi kaybettiniz? Hangi durumda olursanız olun, bu harika veri kurtarma yazılımı silinen, biçimlendirilen veya kaybolan verileri kolaylıkla geri almanıza yardımcı olabilir.
  • Kayıp verileri hızlı bir şekilde bulmak için güçlü arama işlevi: Bu tüm özelliklere sahip veri kurtarma yazılımı, belirli veri türüne ve sabit disk sürücüsüne göre silinen verileri taramanızı ve bulmanızı sağlar. İhtiyaç duyduğunuz kayıp verileri kolayca bulmanıza yardımcı olabilecek çok kullanışlı bir “Filtre” özelliği ile tasarlanmıştır. Ayrıca, her verinin ayrıntılı bilgilerini önizlemenize izin verilir.
  • Hızlı tarama hızı ve güvenilir veri kurtarma: Aiseesoft Data Recovery, veri tarama sürecini hızla tamamlama özelliğine sahiptir. Silinen tüm dosyaları bulmanızı sağlamak için bir “Derin Tarama” özelliği sağlar.

Ekran görüntüleri

Aiseesoft Veri Kurtarma

İndirme: {link

Aiseesoft Veri Kurtarma Yaması Yalnızca Rar (632 KB) | Ayna

Aiseesoft Data Recovery 1.2.26 X64 Tam Sürüm Rar (12,8 MB) | Ayna

Aiseesoft Data Recovery 1.2.10 X86 Tam Sürüm Rar (14,2 MB) | Ayna

READ :  Crack İndirimli OneSafe Data Recovery Pro 9.0.0.4

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.