Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate 23.1.0.27 Crack İndirimli

0

[ad_1]

Corel PaintShop Pro Kılıfı

Corel PaintShop Pro

Üstün fotoğraf düzenleme yazılımı. Sea-to-Sky ™ çalışma alanıyla su altı ve drone fotoğrafçılığınızı yeni zirvelere taşıyın ve yapay zeka destekli daha akıllı araçlarla fotoğraf düzenleme iş akışınızın seviyesini yükseltin.

Özellikleri

  • AI HDR Stüdyosu: Yapay zeka destekli özel bir ön ayar koleksiyonuyla fotoğraflarınıza anında benzersiz bir HDR efekti verin. En ince ayrıntıları iyileştirmek ve yakın plan portrelerden doğal manzaralara kadar her tür fotoğrafta en iyiyi ortaya çıkarmak için çeşitli stillerle denemeler yapın. AI HDR Studio, fotoğraflarınızı saniyeler içinde düzeltmek, geliştirmek ve sanatsal bir hava katmak için sorunsuz bir çözümdür.
  • Sea-to-Sky ™ Çalışma Alanı: Su altı ve drone fotoğrafçılığınızı yeni zirvelere taşımak için tasarlanmış yepyeni bir fotoğraf düzenleme çalışma alanını deneyimleyin. Özel bir araç setiyle sorunsuz düzeltmeler ve yaratıcı iyileştirmeler yapın ve en unutulmaz anlarınızı sonuna kadar yeniden yaşayın.
  • Corel® Creative Koleksiyonu: Düzinelerce fırça, doku ve 100’ün üzerinde telifsiz arka planla yaratıcı yeteneklerinizi genişletin. Fotoğraf projelerinizi eğlenceli tasarımlar, çiçekler, gün batımları ve daha pek çok canlı fırça darbesiyle zenginleştirin.

Ekran görüntüleri

Corel PaintShop Pro

İndirme: {link

Corel PaintShop Pro 2021 Ultimate 23.1.0.27 Tam Sürüm Rar (1,7 GB) | Ayna

[ad_2]

READ :  Adobe Illustrator 2021 v25.0.1.66 with Crack Download

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.