Ashampoo Backup Pro 15.03 Crack ile İndir

0


Ashampoo Backup Pro Kapağı

Ashampoo Backup Pro

Yeni Ashampoo® Backup Pro 15 size tüm olası depolama seçeneklerini sunar: Tek dosyaları tüm bölümlere yerel sürücülere veya çevrimiçi depolama sağlayıcılarına yedekleyin. Buna ek olarak, program kaynaklar konusunda hafiftir, yolunuzdan çekilir ve tüm ağır işleri arka planda yapar. Doğal olarak, yedeklerinizi de geri yükleyebilir.

Özellikleri

  • Sizin için önemli olan her şeye 1 tıkla erişim: Ashampoo® Backup Pro 15 sadece muhteşem görünmekle kalmaz, aynı zamanda tüm ilgili verileri yeni başlangıç ​​menüsünde sunar. Doğrulama, planlar ve bekleyen sorunlar dahil olmak üzere yedeklemelerinizin durumuna anında bir genel bakış elde edeceksiniz. Tek bir tıklama sizi yedekleme planı yönetimine veya diğer önemli program bölümüne götürür.
  • Sadece birkaç tıklamayla hızlı yedeklemeler veya özel planlar: Yedekleme çözümümüz, yeni başlayanlardan veri güvenliği uzmanına kadar herkes için çalışır. Bu nedenle yedekleme planlarımızı olabildiğince esnek ve çok yönlü hale getirdik! Verilerinizi sadece birkaç tıklamayla kaydetmek için yeni ön ayarlar.
  • Özel görünümlerle düzgün ve düzenli bir şekilde listelenen yedeklemeleriniz: Ashampoo® Backup Pro 15, ihtiyacınız olan tüm bilgileri içeren yeni ve kullanışlı bir yedeklemeye genel bakış sunar. En son veya gelecek yedeklemeler hakkında anında bilgi edinin ve derinlemesine ayrıntılara erişin veya tek bir tıklamayla arşivleri geri yükleyin, doğrulayın, görüntüleyin ve silin. Maksimum netliği deneyimleyin ve her zaman istediğiniz yedekleme yönetimini elde edin!
  • Yedekleme planlarınızı takip edin ve önemli ayrıntıları görüntüleyin: Yeni ayrıntılar görünümü, önceki ve sonraki çalıştırma ve kaydetme konumu gibi yedeklemeleriniz hakkında önemli bilgiler sağlar. Dosya kaynakları ve yedekleme türü hakkında bilgiler de dahildir. Paralel olarak çalışan birden fazla yedeklemeyi takip etmek bile artık bir sorun değil.
  • Bozuk işletim sistemlerini kurtarmak için kurtarma sistemi: Bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılım bulaştığında veya sabit diskinizin çökmesi veya arızalanması gibi nedenlerle bilgisayarınıza virüs bulaştığında, işletim sisteminiz, temiz bir yedeğiniz olmadığı sürece, Windows’un yeniden yüklenmesi ve tüm programlarınızın ilerlemeniz için tek yol olmasıyla birlikte yapılır! Ashampoo® Backup Pro 15 saatlerce zaman ve emekten tasarruf sağlayacaktır.
READ :  DxO PhotoLab 4.1.1 Build 4479 Elite with Crack Download

Ekran görüntüleri

Ashampoo Backup Pro

İndirme: {link

Ashampoo Backup Pro 15.03 Tam Sürüm Rar (103,2 MB) | Ayna

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.