AnyMP4 Blu-ray Creator 1.1.70 Crack İndirmeli

0


AnyMP4 Blu-ray Oluşturucu Kapağı

AnyMP4 Blu-ray Oluşturucu

Bu güçlü Blu-ray Maker yazılımı, Blu-ray diskleri AVCHD video, 1080P HD video, YouTube videosu, QuickTime videosu ve diğer yüksek tanımlı ve yaygın videolar gibi herhangi bir video dosyasıyla yazma yeteneğine sahiptir. Video dosyalarını istediğiniz zaman BD-25 ve BD-50’ye yazabilir ve ardından DIY Blu-ray disk / filmi Sony BDP-S5, Samsung BD-F, LG Electronics gibi herhangi bir ana Blu-ray Oynatıcı cihazda oynatabilirsiniz. BP, PS3 ve AnyMP4 Blu-ray Oynatıcı gibi popüler Blu-ray Oynatıcı yazılımı.

Özellikleri

  • Blu-ray klasörüne / ISO görüntü dosyasına video yazın: Blu-ray ISO Creator yazılımı ile, Blu-ray klasörü / ISO görüntü dosyalarını doğrudan herhangi bir popüler HD ve SD video dosyasıyla (M2TS, MTS, TS, MXF, TRP, MP4, MOV, AVI, WMV, MKV, FLV, 3GP, M4V ve MPEG, vb.) Işık hızında. Böylece, Blu-ray diskiniz olmasa bile bilgisayarınızdaki favori video dosyalarınızı Blu-ray formatında yedekleyebilirsiniz.
  • Tercih ettiğiniz Blu-ray menüsünü ve arka plan stilini yapın: “Düzen Menüsü” arayüzünden seçim yapabileceğiniz çeşitli Blu-ray menü şablonları / çerçeveleri / düğmeleri sağlar. Yerel şablonlar ihtiyaçlarınızı karşılamadıysa, Blu-ray menü şablonlarını istediğiniz zaman çevrimiçi olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Her Blu-ray başlığını yeniden adlandırabilir ve metin başlıklarını menü tasarımınıza ve video içeriğinize en uygun yazı tipi, renk, boyut ve hizalamayla özelleştirebilirsiniz. Menü şablonlarınıza kaydettiğiniz bir ses parçası veya iletişim kutusu gibi arka plan müziği ekleyebilir ve Blu-ray menüsü için bir arka plan resmi seçebilirsiniz.
  • Blu-ray filmleri birden çok düzenleme özelliğiyle özelleştirin: Blu-ray filmler için ideal ses parçanızı ve altyazınızı ekleyebilirsiniz. Ses seviyesini, Gecikmeyi, Kodlayıcıyı, Bit Hızı ve Kanalları ayarlamak için ses parçasını ve yazı tipini, boyutunu, rengini, görüntü konumunu ayarlamak için altyazıyı düzenleme. Birden fazla video düzenleme özelliği ile parlaklık, kontrast, doygunluk ve renk tonu gibi video efektlerini özgürce ayarlayabilirsiniz; istenmeyen video siyah kenarlarından kurtulmak için video çerçevesini kırpın; videoya metin ve resim filigranı ekleyin ve daha fazlasını yapın.
  • Doğu kullanımı ve süper hızlı oluşturma hızı: Kullanıcı dostu tasarıma ve sezgisel bir arayüze sahip AnyMP4 Blu-ray Creator yazılımı, tüm oluşturma sürecini en kolay şekilde ve süper hızlı oluşturma hızıyla yönetmenizi sağlar. NVIDIA® CUDA ™, AMD APP Acceleration ve Intel® Quick Sync Video Tech ile standart ve yüksek tanımlı video içeriğinin dönüştürülmesini hızlandırır ve işlemciyi etkinleştirirken GPU’nun gücünden yararlanarak H.264 HD videoyu önemli ölçüde daha hızlı kodlar diğer görevleri tamamlamak ve genel bilgisayar performansını iyileştirmek için.
READ :  Systweak Advanced Disk Recovery 2.7.1200.18372 with Crack Download

Ekran görüntüleri

AnyMP4 Blu-ray Oluşturucu

İndirme: {link

AnyMP4 Blu-ray Creator 1.1.70 Tam Sürüm Rar (42,4 MB) | Ayna

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.