Aiseesoft iPhone Unlocker 1.0.22, Crack İndirimli

0


Aiseesoft iPhone Unlocker Kapağı

Aiseesoft iPhone Unlocker

Parolayı silerek iPhone iPad ve iPod’un kilidini açın. Apple Kimliğinizi veya parolanızı unuttuysanız Apple Kimliğini kaldırın. Veri kaybı olmadan Ekran Süresi şifresini kurtarın ve kaldırın. iPhone Unlocker, kilitli ekran şifresini kaldırmanız, halihazırda iPhone, iPad veya iPod touch’ınızla ilişkilendirilmiş olan Apple Kimliği ve iCloud hesabının kilidini açmanız ve Ekran Süresi şifresini kolaylıkla atlamanız için üç mod sağlar.

Özellikleri

  • İkinci el iPhone alın: Arkadaşlarınızdan veya ailelerinizden ikinci el bir iPhone alın veya çevrimiçi olarak eski bir iPhone satın aldınız, ancak şifrenin ne olduğu hakkında hiçbir fikriniz yok mu? Kilit ekranı şifresini kaldırmak ve kendi tarzınızda kullanmak için iPhone Unlocker’ı alın.
  • Apple Kimliğinizi veya Parolanızı mı unuttunuz? Apple Kimliğini Saniyeler İçinde Kaldır: Apple Kimliği, App Store, Apple Music, iCloud, iMessage, FaceTime ve daha fazlasına erişim için bir geçiştir. Apple Kimliğini veya parolasını unutursanız, birçok Apple hizmetine erişiminizi kaybedersiniz. Güvenlik sorularını ve kurtarma e-postalarını denemekle birlikte unutulmuş, ancak yine de şifreyi kurtaramıyorsanız, iPhone Unlocker’ı denemelisiniz.
  • Ekran Süresi Parolanızı mı unuttunuz? Kısıtlamaları Kurtar / Kaldır: İPhone’unuzda XX sınırınıza ulaştığınız mesaj açılır penceresinden rahatsız olurken, ayarları değiştirmek için Ekran Süresi şifresini girmelisiniz. Ancak, kısıtlama şifresini unuttuğunuzda utanç verici olacaktır.

Ekran görüntüleri

Aiseesoft iPhone Unlocker

Sistem gereksinimleri

  • iOS: iOS 13, iOS 12, iOS 11, iOS 10.3, iOS 10, iOS 9 ve eski
  • İŞLEMCİ: 1GHz Intel / AMD CPU veya üzeri
  • VERİ DEPOSU: 1GB RAM veya daha fazlası
  • Hard disk alanı: 200 MB ve üzeri boş alan

İndirme: {link

Aiseesoft iPhone Unlocker 1.0.22 Tam Sürüm Rar (42,1 MB) | Ayna

READ :  Tenorshare iCareFone 7.5.0.12 with Crack Download

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.