Aiseesoft FoneTrans 9.1.52 Crack İndirimli

0

[ad_1]

Aiseesoft FoneTrans Logosu

Aiseesoft FoneTrans

İOS dosyalarını yönetmek için en iyi iOS Transfer yazılımıdır. Yalnızca iTunes’a bir alternatif değil. Artık fotoğrafları, müzikleri, kişileri ve sesli notları iPhone / iPad / iPod’dan bilgisayarınıza veya tersine aktarmak için iTunes’a güvenmek zorunda değilsiniz. Bir iPhone’u değiştirdiğinizde kişileri, müziği ve diğer verileri yeni iPhone’unuza nasıl aktaracağınız konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Özellikleri

  • İTunes kullanmadan iPhone / iPad / iPod’unuzdaki fotoğrafları ve resimleri bilgisayara aktarmak için FoneTrans’ı kullanabilirsiniz. Fotoğrafları iPhone / iPad / iPod’dan yeni bir iOS cihazına tek tıkla aktarabilirsiniz. Örneğin, iPhone’da çekilmiş fotoğrafları daha geniş bir ekrana sahip iPad’e aktarabilirsiniz. Film Rulosu ve Fotoğraf Kitaplığındaki fotoğrafların tümü aktarılabilir.
  • Bu iOS dosya aktarımı ile iPhone / iPod’dan bilgisayara müzik yedekleyebilir veya bilgisayardan iPhone / iPod’a rahatlıkla müzik aktarabilirsiniz. Şarkıları iPhone ve iPod gibi farklı iOS cihazları arasında paylaşmanın başka bir kolay yolunu sağlar. Ayrıca, iTunes’u çalıştırmadan iPhone / iPod / iPad’deki müzikleri iTunes ile eşzamanlamayı mümkün kılar.
  • İPhone kişilerinizi yedeklemek için bilgisayara aktarmak veya kişilerinizi yeni bir iPhone’a taşımak isteyebilirsiniz. FoneTrans bunu kolayca yapmanıza yardımcı olabilir! Kişileri iPhone’dan bilgisayara aktarabilir ve daha sonra başka bir iPhone’a aktarabilir veya kişileri iPhone’dan iPhone’a doğrudan aktarabilirsiniz.
  • Bazen metin mesajlarını iPhone’unuzdan yedeklemek veya yazdırmak için bir bilgisayara aktarmak isteyebilirsiniz, bazen çok sayıda önemli SMS’leriniz olur ve yeni bir iPhone’u değiştirdiniz. Bu durumlarda, metin mesajlarını iPhone’unuzdan bilgisayarınıza aktarmak için FoneTrans’a ihtiyacınız vardır. Mesajları istediğiniz formatlarda kaydedebilirsiniz.
  • İPhone’unuzla video kaydettiyseniz ve bunları bilgisayarınıza taşımak istiyorsanız, bunları kopyalamanız yeterlidir. Ancak filmleri veya müzik videolarını iPhone’unuza aktarmak o kadar kolay değil. FoneTrans bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. İTunes’un aksine, FoneTrans son yedeklemenizin üzerine yazmaz, ihtiyacınız olan videoları iPhone / iPad / iPod veya bilgisayardan iPhone / iPad / iPod’a kayıpsız bir şekilde kopyalar.
READ :  Macsome Spotify Downloader 1.2.1 with Crack Download

Ekran görüntüleri

Aiseesoft FoneTrans

İndirme: {link

Aiseesoft FoneTrans 9.1.52 Tam Sürüm Rar (74,9 MB) | Ayna

[ad_2]

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.