Adobe Muse 2018 v2018.1.1.6 Crack İndirme ile

0


Adobe Muse Logosu

Adobe Muse

Grafik tasarımcılarının profesyonel web sitelerini görsel, baskı benzeri bir ortamda kod yazmadan tasarlamalarını sağlayan bir tasarım uygulaması. Yazılım, baskı ve görsel tasarımcıların, tanıdık özellikleri ve yüzlerce web yazı tipini kullanarak içeriklerini web’e taşımasını sağlar. Ayrıca, birden çok cihazda görüntülenmek üzere düzeni ve sayfa boyutunu kolayca ayarlayabilirsiniz. Son olarak, Business Catalyst hizmetiyle veya herhangi bir barındırma sağlayıcısıyla yayınlayın.

Özellikleri

  • Basit site planlaması. Sitenizi görsel olarak düzenleyin. Site haritanıza sayfaları ekleyin, adlandırın ve düzenleyin ve sadece birkaç tıklama ile ana sayfa ayarlarını uygulayın. Sayfaları yeniden sıralamak için sürükleyip bırakın.
  • Sezgisel tasarım özellikleri. Tasarımınızın öğelerini kontrol etmek için yeni Katmanlar panelini kullanın. Damlalık, Akıllı Kılavuzlar, Yerinde Yapıştır ve Orijinali Düzenle gibi tanıdık Adobe araçlarıyla tasarım yapın.
  • Yüzlerce yazı tipi. Adobe Typekit hizmeti tarafından barındırılan Adobe Edge Web Yazı Tipleri, web uyumlu yazı tipleri ve sistem yazı tipleri dahil yüzlerce yazı tipi arasından seçim yapın.
  • Etkileşime girme. Web sitelerinize özel gezinme, slayt gösterileri, iletişim formları ve daha fazlasını eklemek için sürükleyip bırakın. Adobe Muse CC etkileşimli widget’larının tümü, mobil cihazlar için dokunmatik özelliklidir.
  • Gömülü HTML. Sitelerinize kod yazmadan Google Haritalar, YouTube videoları, Facebook beslemeleri, HTML5 animasyon dosyaları ve daha fazlasını ekleyin. Kaynak kodunu kopyalayıp sayfanıza yapıştırmanız yeterlidir; gerisini Adobe Muse CC halleder.
  • Paralaks kaydırma. Yalnızca birkaç fare tıklamasıyla çarpıcı efektler oluşturun – kaydırma sırasında görüntüleri ve öğeleri farklı yönlerde farklı hızlarda hareket ettirin.
  • Site önizlemesi ve testi. Web sitelerinizin masaüstü, akıllı telefon ve tablet sürümlerini önizleyin. Müşterilerinizle birlikte web sitelerini inceleyin ve web siteleri yayınlanmadan önce değişiklikler yapın.

Ekran görüntüleri

Adobe Muse CC

İndirme: {link

Adobe Muse CC 2018 v2018.1.1.6 Tam Sürüm Rar (726,6 MB) | Ayna

READ :  4K Stogram Pro 3.3.2.3490 with Crack Download

Deja una respuesta

Su dirección de correo electrónico no será publicada.